Rozšiřovací sady Faber

Průlezky Faber můžeš nakupovat vícero způsoby.

Můžeš se do toho položit naplno, načíst návody a vybrat ty díly, které zrovna potřebuješ. Nebo si vybereš nějakou konkrétní stavbu v našich inspiracích a jedním klikem pořídíš přesně ty díly, které k ní potřebuješ. Nejoblíbenější jsou ale naše předpřipravené sady, takové, ve kterých jsou díly k více stavbám. Pořídíš konkrétní sadu a víš, že z dílů v balíčku postavíš tolik staveb, kolik jich daná sada nabízí.

4Q5A9428_Fotor

Kompletní sady jsou nejlepší volbou pro začátečníky, kteří se s Faberem teprve seznamují. To už ale není tvůj případ? Přišlo to, co zákonitě mělo. Stal se z tebe pokročilý Faberšmekr a stavby ze svých dílů ovládáš levou zadní. A jelikož víme, že s jídlem roste chuť, tak jsme si pro tebe připravili skvělý dezert!

Namixovali jsme nové rozšiřovací sady, které rozšíří tvoji sbírku o nové díly. Abys věděl/a, co konkrétně můžeš očekávat, vybíráš jednoduše podle čísla sady. Máš sadu 4+ a chtěl/a bys po dokoupení dílů mít možnost postavit všechny stavby ze sady Faber 13+? Není problém. Jednou klikneš a je to. Ušetříme ti spoustu času, který můžeš prozatím věnovat ladění své stavitelské formy.

rozsirovaci_sady_faber

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení