Rozšiřovací sady Faber

Průlezky Faber můžeš nakupovat vícero způsoby.

Můžeš se do toho položit naplno, načíst návody a vybrat ty díly, které zrovna potřebuješ. Nebo si vybereš nějakou konkrétní stavbu v našich inspiracích a jedním klikem pořídíš přesně ty díly, které k ní potřebuješ. Nejoblíbenější jsou ale naše předpřipravené sady, takové, ve kterých jsou díly k více stavbám. Pořídíš konkrétní sadu a víš, že z dílů v balíčku postavíš tolik staveb, kolik jich daná sada nabízí.

4Q5A9428_Fotor

Kompletní sady jsou nejlepší volbou pro začátečníky, kteří se s Faberem teprve seznamují. To už ale není tvůj případ? Přišlo to, co zákonitě mělo. Stal se z tebe pokročilý Faberšmekr a stavby ze svých dílů ovládáš levou zadní. A jelikož víme, že s jídlem roste chuť, tak jsme si pro tebe připravili skvělý dezert!

Namixovali jsme nové rozšiřovací sady, které rozšíří tvoji sbírku o nové díly. Abys věděl/a, co konkrétně můžeš očekávat, vybíráš jednoduše podle čísla sady. Máš sadu 4+ a chtěl/a bys po dokoupení dílů mít možnost postavit všechny stavby ze sady Faber 13+? Není problém. Jednou klikneš a je to. Ušetříme ti spoustu času, který můžeš prozatím věnovat ladění své stavitelské formy.

rozsirovaci_sady_faber

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz