Průlezky Faber

NEJLEPŠÍ PRŮLEZKY TVOŘÍ PŘÍRODA, HNED PO NÍ TO UMÍ ANTONIE EMMA.

Faber je UNIKÁTNÍ DŘEVĚNÁ STAVEBNICE, ze které postavíte desítky různých staveb, které lze donekonečna přestavovat a měnit.

 

 

ROSTE S DĚTMI, PŘIZPŮSOBÍ SE POKOJÍČKU A UNESE I DOSPĚLÁKA

Stačí začít s několika díly a na seznámení postavit třeba Pikler trojúhelník. Postupně můžete pořizovat další stavební díly a doplňky, a z malého trojúhelníku rázem postavíte domeček s houpačkou, žebřiny se skluzavkou, lezeckou stěnu nebo třeba domácí POSILOVNU pro rodiče.

 

 

Základní stavební jednotkou je PANEL Faber. Panely můžete spojovat v několika pozicích pomocí dřevěných šroubů a speciálních spojek (vedle sebe, nad sebe, do různých úhlů…). Stavby lze postavit do prostoru na zem, ukotvit je ke zdi nebo obě možnosti libovolně kombinovat.

 

Základní stavby průlezek můžete vylepšit přidáním DOPLŇKŮ. Houpačka, skluzavka, lezecká deska, gymnastické kruhy nebo třeba lanový žebřík přidají každé stavbě na atraktivitě.

 

FANTAZII SE MEZE NEKLADOU

Stavět můžete podle vlastních představ a prostorových dispozic. V každém případě doporučujeme řídit se základními stavebními a bezpečnostními pravidly, která najdete v našich NÁVODECH.

Na úvod doporučujeme vybrat si některou z INSPIRAČNÍCH STAVEB, v nichž jsou nachystané všechny díly potřebné k postavení dané stavby. Práci vám ulehčí i náš online konfigurátor FABERPOINT – dopočítá díly, které pro konkrétní stavbu budete potřebovat.

Faber si můžete pořídit buď
(1) jako SADU (speciální mix dílů, ze kterých lze postavit x různých staveb, vhodné pro začátek),
(2) jako INSPIRAČNÍ STAVBU (přesný počet dílů na konkrétní stavbu)
(3) po JEDNOTLIVÝCH DÍLECH (samostatné díly pro pokročilejší stavitele)

 

SADY FABER

Sady obsahují pečlivě namíchané stavební díly a doplňky, aby pro vás bylo stavění co nejpohodlnější. Každá sada má v názvu ČÍSLO, KTERÉ ZNAČÍ MINIMÁLNÍ POČET STAVEB, KTERÉ LZE Z DÍLŮ POSTAVIT. Pokud stavba obsahuje kromě základních stavebních dílů i DOPLŇKY, JE OZNAČENÁ ZNAMÉNKEM „+“. Pro lepší představu se mrkněte na tohle video naší nejoblíbenější sady Faber 13+ (postavíte z ní 13 a více staveb, sada obsahuje doplňky).

 

ZDRAVÝ POHYB NA PRVNÍM MÍSTĚ

Variabilita průlezek dává dětem možnosti, jak využít a zapojit celý pohybový aparát. Je to úžasný nástroj pro rozvoj koordinace těla v rámci jemné a hrubé motoriky. Volba strategie úchopu, provedení pohybu v součinnosti celého těla nebo koordinace oko – ruka perfektně stimulují rozvoj zmiňovaných motorických dovedností. To celé podporuje rozvoj přirozeně správných pohybových stereotypů těla. Podrobněji toto téma rozvádí fyzioterapeut Zdeněk Ouzký na našem BLOGU v článku FABER OČIMA FYZIOTERAPEUTA.

 

 

POCTIVÁ MASIVNÍ KONSTRUKCE, KTERÁ VYDRŽÍ PO GENERACE

Všechny díly jsou vyrobené z výběrového BUKOVÉHO MASIVU A BUKOVÉ PŘEKLIŽKY. Klademe důraz na kvalitu materiálu a jeho zpracování. Díky tomu Faber vydrží nejen vašim dětem, ale i dalším generacím. VYRÁBÍME V ČESKÉM RÁJI z českého dřeva, ekologicky a udržitelně, S RESPEKTEM K PLANETĚ. Naše výrobky k vám přijdou zabalené v papíru a kartonu, bez zbytečných plastů a izolep.

 

KDE JE MOŽNÉ SI PRŮLEZKY VYZKOUŠET?

Zamiřte do našich AE POINTŮ. Jsou to partnerská místa – kavárny, rodinná centra nebo dětské koutky, ve kterých najdete naše produkty. Zatímco budete popíjet kávu, vaše děti mají možnost vyzkoušet, co jsou naše průlezky zač.
Seznam míst najdete tady:

 

Pokud vám to pořád nestačí, mrkněte do FAQ anebo nám jednoduše zavolejte nebo napište, rádi vám vysvětlíme, co bude třeba.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz