Nejlepší hračka pro roční dítě

Proč je Koník Futu tou nejlepší hračkou pro první narozeniny?

nejlepší dárek pro roční dítě

Nejběžnější hračky pro roční děti jsou: 

Dřevěná odrážedla

Asi každý rodič přemýšlel na nějakým odrážedlem. Ale pozor na velikosti a funkčnost odrážedel pro ty nejmenší děti. Ne každé odrážedlo je vhodné pro malé děti. První problém může nastat s výškou sedla od země. Když je dobrá výška, tak nemusí být správná rozteč kol od sebe. Kolečka by měla být dostatečně od sebe, aby si dítě nepřejíždělo nohy nebo do nich nijak nekopalo. Když splňuje oba parametry, tak stále ještě není vyhráno :-) Šířka odrážedla je také velice důležitá. Neměla by být moc široká, jinak dítě nedosáhne správně na zem celou nohou a nebude sedět stabilně. Jako poslední funkční faktor správně zvoleného odrážedla jsou řidítka. Malé děti nemají hlavu na to, aby dokázaly používat řidítka k zatáčení. Řízení má za důsledek nestabilitu a nefunkčnost odrážedla pro malé děti. Lepší jsou pevná řidítka, která přispějí ke stabilní jízdě. Je pro ně mnohem snadnější šoupat odrážedlo do zatáček, než používat řízení. Odrážedlo Futu je vyvinuté pro ty nejmenší děti. Je tedy vhodné jako první dětské odrážedlo.

nejlepší hračka pro roční dítě

 

Houpací kůň

Je to nostalgická hračka, která mnoho let po celém světě přináší radost malým dětem. Dřevěný houpací koník nikdy nezestárne. Asi každý z nás někdy osedlal houpacího koně. Je to symbol dětství a proto jsme stvořili koně Futíka. Je to náš vybroušený diamant do posledního detailu. Dali jsme mu to, co by měl podle nás takový symbol dětství mít. Nejen že skvěle vypadá, a je odrážedlem a houpadlem zároveň. Jeho časová schránka pro uchování vzpomínek je boží. Vyrytý rok a jméno je třešnička na dortu. Rodný list koně pro zpětné mapování jeho historie je další exkluzivitou, která poukazuje na sílu této hračky. Futu je stvořen pro cestování časem a je tu pro mnoho generací. Myslíme to vážně a tak nabízíme službu RESHINE, která koníka opraví, dá mu nový lesk nebo vyryje nové jméno či vzkaz. 

nejlepší hračka pro roční dítě

Houpací prkno

Malé a přesto hravé. Nově je to hodně populární hračka, která nemá věkové omezení. Každý výrobce má své rozměry. Houpací prkna AntonieEmma mají také svůj originální rozměr. Prkna jsou délkově menší, ale za to širší. Našim cílem bylo udělat ideální houpací prkno pro menší děti 0 až 8 let. Menší délkové rozměry jsou mnohem přijatelnější pro malé děti. Větší šířka dělá houpání bezpečnější a komfortnější. 

nejlepší hračka pro roční dítě

Houpací koník Futu komplet - tedy hned obsadí všechny tři nejvíce populární hračky pro ty nejmenší děti. 

Ještě má navíc mnoho výhod

+ tři hračky v jednom

+ designově sladěné

+ kvalitní zpracování a použité materiály

+ časová schránka, jméno na přání a rodný listí v ceně 

+ služba RESHINE pro případné opravy

+ vyrobeno v ČR

+ cena ( odrážedlo + houpací kůň + houpací prkno + držák + jméno na přání ) v zaváděcí ceně 2890, jinak 3990 Kč.

 

nejlepší hračka pro roční dítě