TALO stavebnice - domečky, bunkry a teepee

3 989 Kč
Skladem - odesíláme do 7 pracovních dnů
Možnosti doručení

Připravená sada dílů pro postavení minimálně 6 variant staveb.

TALO stavebnice je skládačka pro všechny malé objevitele, kteří touží po vlastním bezpečném světě plném dobrodružství. S touto stavebnicí si mohou děti postavit domeček nebo zámek pro princezny, hrad pro chrabré rytíře, obrovský stan pro sebe, kamaráda i plyšáky či bunkr, v němž se schovají před rodiči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TALO stavebnice je synonymem pro všechny dětské úkryty, domeček, zámky pro princezny i hrady pro švarné rytíře. Je to bunkr pro malé odvážlivce i tajná skrýš na všechny dětské poklady. Je to obytné auto i vesmírná loď, která děti dopraví do světa fantazie. Do světa plného dobrodružství, do světa, který bude jen a jen jejich. Je to prostě všechno, co si budou přát. 

TALO domečková stavebnice (a následně celá naše produktová TALO řada) vznikla z jednoho velkého dětského snu mít svůj vlastní prostor. Prostor, který jsme si kdysi my dospělí stavěli z krabic, stolů a židlí, z dávno nepoužívaných dek a přehozů plných molů, z novin dobrých leda tak na podpal. A tak jsme naše dávné představy proměnili ve skutečnost a vytvořili řadu ekologických a mistrně propracovaných dětských staveb či (chcete-li) dílů, ze kterých si další generace mohou postavit své sny. 

Z TALO domečkové stavebnice si vytvoříte nepřeberné množství staveb. Některé z našich tipů si můžete prohlédnout v galerii produktu. TALO skvěle rozvíjí dětskou představivost. Navíc je vyroben tak, aby si i šikovné dětské ručičky byly schopny většinu staveb postavit samy.

 

KOLIK VARIANT STAVEB POSTAVÍM:

S touto sadou dílů postavíte minimálně 6 variant staveb. Nás napadají třeba tyhle, ale Vaše děti jich vymyslí určitě víc.

Domeček

Krychle

Velký stan s malým stanem a vlajkou

Dva malé stany

Tunel

Mars vozítko

 

Toto číslo jednoduše zvětšíte přikoupením dalších dílů. 

 

JAK STAVEBNICE FUNGUJE:

Hlavním stavebním prvkem stavebnice je dřevěná spojka TALO.

Spojka je tvořena dvěma propojenými kotouči. Po obvodu je osm děr po 45 stupních. Dotažené konstrukce lze vcelku přenášet, jsou totiž již dostatečně stabilní a pevné.

Kolíčky jsme navrhli speciálně pro naši produktovou řadu TALO. Dokážou udržet přehozy, deky i záclonky. Zároveň s nimi můžete k tyčím připevnit i papír a vyrobit tak např. vlajky apod. Kolíčky nezanechávají otisky a potahový materiál tak neznehodnocují.

Tyče jsou vyrobeny z pařeného buku. Jsou tak mnohem rovnějšístabilnější. Průměr všechny tyčí je 16 mm. Konce mají frézované náběhy, čímž se dětem mnohem snadněji zasouvají. Součástí této stavebnice jsou dvě velikosti tyčí - 870 mm (vhodná pro stavění velkých staveb) a 600 mm (vhodná na střechy a menší stavby).

 

TATO SADA OBSAHUJE:

  • 17 tyčí (9 délky 87 cm a 8 délky 60 cm) z pařeného buku s vyfrézovanými náběhy na čelech tyčí pro hladší a snadnější zasazení do spojek,
  • 10 celodřevěných kolíčků z bukového masivu s odolnou modelářskou gumou,
  • 10 speciálních spojek z bukového masivu 

A již brzy si budete moci vybrat i z úžasně propracovaných designových potahových materiálů.

 

TALO stavebnici si můžete také rozšířit. 

 

K ROZŠÍŘENÍ BUDETE POTŘEBOVAT:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: