TALO stavebnice - domečky, bunkry a teepee

3 989 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Připravená sada dílů pro postavení minimálně 6 variant staveb.

TALO stavebnice je skládačka pro všechny malé objevitele, kteří touží po vlastním bezpečném světě plném dobrodružství. S touto stavebnicí si mohou děti postavit domeček nebo zámek pro princezny, hrad pro chrabré rytíře, obrovský stan pro sebe, kamaráda i plyšáky či bunkr, v němž se schovají před rodiči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TALO stavebnice je synonymem pro všechny dětské úkryty, domeček, zámky pro princezny i hrady pro švarné rytíře. Je to bunkr pro malé odvážlivce i tajná skrýš na všechny dětské poklady. Je to obytné auto i vesmírná loď, která děti dopraví do světa fantazie. Do světa plného dobrodružství, do světa, který bude jen a jen jejich. Je to prostě všechno, co si budou přát. 

TALO domečková stavebnice (a následně celá naše produktová TALO řada) vznikla z jednoho velkého dětského snu mít svůj vlastní prostor. Prostor, který jsme si kdysi my dospělí stavěli z krabic, stolů a židlí, z dávno nepoužívaných dek a přehozů plných molů, z novin dobrých leda tak na podpal. A tak jsme naše dávné představy proměnili ve skutečnost a vytvořili řadu ekologických a mistrně propracovaných dětských staveb či (chcete-li) dílů, ze kterých si další generace mohou postavit své sny. 

Z TALO domečkové stavebnice si vytvoříte nepřeberné množství staveb. Některé z našich tipů si můžete prohlédnout v galerii produktu. TALO skvěle rozvíjí dětskou představivost. Navíc je vyroben tak, aby si i šikovné dětské ručičky byly schopny většinu staveb postavit samy.

 

KOLIK VARIANT STAVEB POSTAVÍM:

S touto sadou dílů postavíte minimálně 6 variant staveb. Nás napadají třeba tyhle, ale Vaše děti jich vymyslí určitě víc.

Domeček

Krychle

Velký stan s malým stanem a vlajkou

Dva malé stany

Tunel

Mars vozítko

 

Toto číslo jednoduše zvětšíte přikoupením dalších dílů. 

 

JAK STAVEBNICE FUNGUJE:

Hlavním stavebním prvkem stavebnice je dřevěná spojka TALO.

Spojka je tvořena dvěma propojenými kotouči. Po obvodu je osm děr po 45 stupních. Na každém čele je jedna díra, která má v sobě ukrytu samosvěrnou kleštinu. Dotažené konstrukce lze vcelku přenášet, jsou totiž již dostatečně stabilní a pevné.

Kolíčky jsme navrhli speciálně pro naši produktovou řadu TALO. Dokážou udržet přehozy, deky i záclonky. Zároveň s nimi můžete k tyčím připevnit i papír a vyrobit tak např. vlajky apod. Kolíčky nezanechávají otisky a potahový materiál tak neznehodnocují.

Tyče jsou vyrobeny z pařeného buku. Jsou tak mnohem rovnějšístabilnější. Průměr všechny tyčí je 16 mm. Konce mají frézované náběhy, čímž se dětem mnohem snadněji zasouvají. Součástí této stavebnice jsou dvě velikosti tyčí - 870 mm (vhodná pro stavění velkých staveb) a 600 mm (vhodná na střechy a menší stavby).

 

TATO SADA OBSAHUJE:

  • 17 tyčí (9 délky 87 cm a 8 délky 60 cm) z pařeného buku s vyfrézovanými náběhy na čelech tyčí pro hladší a snadnější zasazení do spojek,
  • 10 celodřevěných kolíčků z bukového masivu s odolnou modelářskou gumou,
  • 10 speciálních spojek z bukového masivu doplněných o pevnostní imbusové šrouby

A již brzy si budete moci vybrat i z úžasně propracovaných designových potahových materiálů.

 

TALO stavebnici si můžete také rozšířit. 

 

K ROZŠÍŘENÍ BUDETE POTŘEBOVAT:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: