Pro dětské koutky (kavárny, restaurace, penziony)

Průlezky Faber skvěle padnou do každého dětského koutku

Přilákejte do svého podniku zákazníky, kteří ocení možnosti skvělého vyžití dětí během posezení ve vašem podniku. Herna získá na atraktivitě, a nejen děti se k vám budou velice rádi vracet. Hračky Antonie Emma jsou bezpečné, zdraví prospěšné a navíc skvěle vypadají. Při hře na průlezkách děti zapojují celé tělo a procvičují  se v přirozeném pohybu. 

maly_most

 

Video Faber

 

Máte kavárnu?

Jste limitováni prostorem, ale přesto chcete dětem připravit skvělý herní koutek, ve kterém si u vás budou nadšeně hrát? Stavebnice Faber je tou nejlepší volbou do každého prostoru - díky její variabilitě je možné stavby přizpůsobit a vybrat ty nejvhodnější. Pikler trojúhelník nebo žebřiny na zdi budou mít rozhodně úspěch. Nebo máte pro děti připravenou větší hernu? Velká opičí stěna doplněná skluzavkami, houpačkou nebo lezeckými deskami bude to pravé. Nakombinujte si stavby podle svých možností

Nebo provozujete restauraci? 

Při výběru restaurace vhodné pro rodinné posezení hraje roli i vybavenost dětského koutku. Preferenci získají podniky, ve kterých se zabaví děti různých věkových kategorií. Průlezky Faber jsou vhodné i pro ty nejmenší z nás. Na malém trojúhelníku si vyhrají už děti, které teprve oslavily první narozeniny. Výhodou stavebnice Faber je nekonečné množství staveb, které z ní postavíte. Jednotlivé díly lze samostatně dokupovat a postupně ze základní sestavy přejít na složitější stavby pro náročnější dětské návštěvníky. 

Poskytujete ubytování turistům?

Při rozhodování mezi obrovským množstvím ubytovacích kapacit hrají roli detaily - pokoj nebo apartmán vybavený hračkami pro děti rozhodně zvyšuje atraktivitu místa. Průlezky Faber jsou ideálním řešením do malých i větších prostorů. Například žebřiny se skluzavkou se vejdou i do malého pokoje, a přitom děti plnohodnotně zabaví. Umožněte dětem přirozený pohyb, zatímco rodiče plánují trasu výletu nebo relaxují po náročném dni. Děti hry na průlezkách milují a rodiče vám budou vděčni za dětskou radost.  

Reference   

Zora Střelcová

"Stavebnici od Antonie Emma jsme do penzionu pořídili asi před rokem. U zdi máme žebřiny a v prostoru herního koutku nám teď stojí stavba Panter se skluzavkou. Děti jsou na průlezkách opravdu pořád, je to první věc, které si všimnou, když vběhnou dovnitř. :-) Rodiče si pochvalují, že nemáme koutek plný běžných hraček."  

Příjemné pohoupání po náročném hraní zajistí naše balanční hračky

U průlezek je zrovna fronta? Nebo už jsou děti trochu unavené?  Ale stejně se nechtějí vzdát her? Rádi pomůžeme. :-) Osedlejte dětem koníka Futu nebo připravte houpací prkno či houpačku Balanc. Originálně doplní dětský koutek a je s nimi obrovská zábava. 

prkno_Futu

Průlezky Faber jsou určené dětem všech věkových kategorií. Jde o rostoucí stavebnici, lze začít s nejmenší stavbou a postupně ji rozšiřovat. Zábava s Faberem začíná už na 3 000 Kč... a kde končí? To už záleží jen na vás. ;-)

Vše vyrábíme v České republice z poctivého bukového dřeva a bukové překližky. 

Veškeré hračky vyrábíme s láskou a respektem k planetě i všemu živému.

Každý výrobek splňuje přísnou normu ČSN EN 71 pro dětské hračky.

Za kvalitou si stojíme - na veškeré díly Faber poskytujeme záruku 15 let.

 

Kolik mě to bude stát?

Zábavu pro Vaše hosty lze řešit již od 3 000 Kč, tak nás neváhejte kontaktovat.  :-) 

 

Jak získat svého pomocníka Faber? 

Zavolejte nebo napište Lukášovi. Moc rád poradí a navrhne nejlepší řešení na míru. Nebo využijte náš chat, jsme online. ;-) 

+420 725 311 499, aepoint@antonieemma.cz

luk (kopie)

Podrobnější informace k průlezkám najdete v kategorii FABER - PRŮLEZKOVÁ STAVEBNICE.

 

Video Faber

 

Galerie Faber