Pokojík na přání

Dětský pokojíček od Antonie Emma na přání

Plánujete nový dětský pokoj, nebo obnovu toho současného? Nebo chcete dovybavit Váš stavající pokojíček pohybovými prvky? Zaujaly Vás naše výrobky a chcete dětský pokoj realizovat s námi? Tak právě Vám je určena naše služba "Pokojíček na přání". 

Jak v případě Vašeho zájmu postupovat?  

kreslici_deska 

1. krok - kontakt

 

Máte o tuto službu zájem? Vyplňte tento formulář, nebo nás kontaktujte e-mailem či přes chat. My se Vám následně ozveme, vyslechneme si Vaše představy a společně probereme vše podstatné. 

Co nás bude zajímat?

* počet dětí, jejich věk a záliby (co mají / nemají rády)
* prostor, v němž pokojíček bude (postačí skica se základními údaji -
 rozměry místnosti, pozice oken, dveří a topení)
* finanční rozpočet (dokážeme navrhnout pokojíčky v různých cenových hladinách)

=> kompletní pokojíček pro dvě děti se pohybuje cca kolem 140 000 Kč
=> stávající pokojíček doplněný o pohybový nábytek se pohybuje cca kolem 25 000 Kč

Kontakty: naprani@antonieemma.cz, tel. 739 551 723, chat zde na webu

Sestava_10

2. krok - koncept

Náš tým Vám namixuje ty nejvhodnější nábytkové díly, aby byl dětský pokoj co nejvíce funkční a zároveň splňoval všechny Vaše požadavky. 

Naším cílem je navrhnout pokoj, který s minimálními obměnami dílů poslouží dětem po celou dobu jejich růstu  

 

Autor_ Roj Architekti

3. krok - 3D vizualizace

Po odsouhlasení konceptu a výběru nábytkových dílů se pustíme do 3D vizualizace. Tato služba je zpoplatněna částkou od 3 000 Kč dle velikosti a složitosti projektu. 

Vytvoříme vizualizace pokojíku v různých etapách života dítěte / dětí

Na základě 3D vizualizace můžeme doladit poslední detaily. 

Aktuálně máme rostoucí nábytek MANU v předprodeji - po dobu trvání předprodejní akce vytvoříme vizualizaci s 50% slevou (vždy až po předchozím hovoru / setkání). 

 

Z7

4. krok - realizace

Nábytkové díly posíláme do výroby po zaplacení zálohové faktury. V případě objednávky v celkové hodnotě od 100 000 Kč vystavujeme zálohovou fakturu ve výši 50 % celkové ceny zakázky.

Během výroby ladíme ideální termín pro odeslání zakázky nebo její montáže. Montáž i následné zaškolení zvládneme během jednoho dne. 

Cena montáže (včetně dopravy): od 6 000 Kč dle velikosti zakázky (pro představu - montáž pokojíčku v hodnotě 140 000 Kč je zpoplatněna částkou 13 000 Kč)

Po dobu trvání předprodejní akce rostoucího nábytku MANU poskytujeme také montáž s 50% slevou (platí pro objednávky v rámci "Pokojíčku na přání"). 

 

tabulova_deska_manu

5. krok - žádný stres

Napadají Vás v průběhu růstu Vašich dětí různé nápady na jiné uspořádání pokojeTo vůbec nevadí! Zakoupili jste nábytkovou stavebnici, která je velice variabilní a přizpůsobí se všem nápadům.

Klidně se tak dejte do změn a vlastních vylepšení. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, neváhejte a kontaktujte nás. Jsme Vám k dispozici.