Pro pediatry

Průlezková stavebnice Faber zpříjemní čekání na vyšetření

Unikátní dřevěné interiérové prolézačky Faber jsou nejlepší volbou do dětských herniček. Máte k dispozici jen malý koutek, ale přesto byste dětem rádi nabídli kvalitní hračky, které je zabaví během čekání na vyšetření? Průlezková stavebnice je vhodná do každého prostoru – stavby je možné umístit volně na zem nebo připevnit do zdi. Variabilita stavebnice umožňuje postavit stavby, které jsou pro daný prostor i věk dětí nejvhodnější.

 

Vyšetření u lékaře může být i zábavné 

Při hře na stavebnici Faber je zapojen celý pohybový aparát a rozvíjí se koordinace těla v rámci jemné i hrubé motoriky.  Dítě na průlezce provádí aktivní pohyb, který je mu přirozený. Hru na průlezkách je proto možné přímo zapojit i do samotného vyšetření dětí, u kterých je posuzována dominantní strana, případně pohybová zralost atd. Ohlasy fyzioterapeutů i lékařů, kteří stavebnici Faber ve svých ordinacích i čekárnách využívají, jsou velice pozitivní.

Průlezky Faber jsou určené všem dětem. Jde o rostoucí stavebnici, lze začít s nejmenší stavbou a postupně ji rozšiřovat.

Naše hračky jsou zdraví prospěšné – variabilita průlezek umožňuje dětem zapojit celý pohybový aparát, zlepšovat koordinaci těla a osvojit si přirozeně správné pohybové stereotypy.

Vše vyrábíme v České republice z poctivého bukového dřeva a bukové překližky. 

Veškeré hračky vyrábíme s láskou a respektem k planetě i všemu živému.

Každý výrobek splňuje přísnou normu ČSN EN 71 pro dětské hračky.

Jak získat průlezky Faber? 

Podrobnější informace k objednávce včetně cen najdete v kategorii FABER - PRŮLEZKOVÁ STAVEBNICE.

Případně zavolejte nebo napište Elišce. :-)

+420 606 586 407, ahoj@antonieemma.cz

 

Video Faber

 

Galerie Faber