FABER - průlezky

FABER - rostoucí pohybová stavebnice

Podle Vás, našich zákazníků, jsme sestavili pět nejoblíbenějších sad - FABER FROGGIE, FABER PANTHER, FABER MONKEY, FABER JUNGLE a FABER UNIVERSE.

Můžete ale hledat i individuální řešení z jednotlivých stavebních dílů. Začněte kdekoliv a postupně můžete svou stavebnici rozšiřovat.

Připraveni? Jdeme nakupovat. I ta nejmenší stavebnice může postupně vyrůst do té velké. :-)

 

 

V ČEM JE FABER TAK JEDINEČNÝ?

Je úžasně flexibilní. Nabízí ohromné množství kombinací a s vašimi dětmi roste. Dokoupíte několik dílů a hned tu máte nová dobrodružství. Začněte malým trojúhelníkem s nakloněnou rovinou, ze které se váš prďola poprvé v životě sklouzne, a skončíte u domácího hřiště s boulderingovou stěnou, na které pochopí, co je to životní výzva. 

https://www.antonieemma.cz/faber-froggie/ 

KOLIK STAVEB LZE POSTAVIT?

Z dílů Faber dokážete vykouzlit nespočet různých staveb. Z každé stavebnice postavíte minimálně tolik variant staveb, kolik je uvedeno v produktu stavebnice. FROGGIE 1 stavba, PANTHER 3 varianty staveb, MONKEY 7 variant staveb, JUNGLE 14 variant staveb, UNIVERSE přes 40 staveb. Množství staveb raketově roste s každým dalším přikoupeným dílem nebo doplňkem. Záleží jen na množství pořízených dílů a vaší fantazii.

 

JAK NAKOUPIT SPRÁVNÉ DÍLY?

Pokud začínáte, doporučujeme koupit některou z kompletních rostoucích stavebnic. Ty jsme namíchali tak, aby obsahovaly veškeré díly potřebné k postavení konkrétních staveb. Až se rozkoukáte, můžete si kdykoliv cokoliv dokoupit, a rozšířit tak množství staveb.  

K stavebnicím nebo k dílům nakoupeným zvlášť pak můžete přibalit i různé doplňky, které Faber promění v kultovní objekt pokojíčku. S výběrem dílů vám rádi poradíme. Klidně se ptejte.

 

ČÍM ZAČÍT?

Nejlépe jednou z kompletních připravených stavebnic. Až si Faber osaháte a junior zvýší nároky, můžete přikoupit další rozšíření, samostatné díly nebo doplňky. Všechny jsou kompatibilní. Na začátku nemusíte spěchat, nic vám neuteče.

 

KAM SE DÁ FABER UMÍSTIT?

Všude, kde jsou děti. Mají malý pokojíček? Vejde se i do něj. Výběr staveb přizpůsobíte svému bytu. Řadu staveb můžete připevnit či zavěsit na zeď a ve vzácných chvílích nepotřeby rychle sklopit nebo jinak uklidit.

Za hezkého a suchého počasí ho můžete vyndat i ven.

 

Z ČEHO JE FABER VYROBEN?

Ze zdravotně nezávadného bukového masivu a bukového kompozitu. Všechno domýšlíme do detailu s ohledem na funkčnost, pevnost, bezpečnost a design.   

 

JE HRA NA PRŮLEZCE BEZPEČNÁ?

Průlezky testujeme na vlastních dětech. Pokud vám to nestačí, tak vězte, že Faber splňuje přísnou evropskou normu ČSN EN 71 pro dětské hračky. Jednotlivé díly jsou velmi pevné a samy o sobě unesou i dospělého. Nosnost konkrétní stavby může být samozřejmě nižší. Nenechávejte ale děti stavět bez dozoru! Kontrolujte, zda si nehrají na visutém mostě podepřeném šicím strojem nebo stohem knih. Nedoporučujeme ani skokanské věže a odpalovací rampy. Aktuální výtvor musí mít přiměřenou statiku, díly musí být řádně sesazené a pevně spojené. Chápeme, že vaše dítko nebo tatík propadne stavitelské euforii, stavební dozor je ale na vás.

 

JAK VELKÝM DĚTEM JSOU PRŮLEZKY URČENY?

Pod bedlivým dozorem dospělých si na průlezce Faber můžou trhat dupačky i sotva vylíhnutí kulíšci. To, zda na průlezky pustit už tříleté nebo až pětileté dítě, záleží na náročnosti stavby i motorických schopnostech dítěte. 

 

OBSAHUJE MALÉ DÍLY HROZÍCÍ SPOLKNUTÍM?

Ne, není-li vaše dítko ochotno pozřít (naši nejmenší) matici o rozměru 5 × 5 × 3,5 cm. Máte-li pochybnosti, dejte mu před vypuštěním řádně najíst.

Výjimkou může být zakoupená zpevňující sada kolíků Faberkterá je bezpečná až po namontování do příslušných otvorů ve spojkách T1T2T3 a E1. Nenechte svoje potomky hrát si s těmito samostatnými částmi. 

 

ZVLÁDNE STAVBU PRŮLEZKY I DÍTĚ?

Základní prvky jsou poměrně robustní a velké. Manipulovat s nimi dokážou děti v předškolním věku. Znovu opakujeme: dětskou fantazii brzděte a pevnost stavebnice po přestavbě vždy pečlivě kontrolujte.

 

JAKÁ JE ŽIVOTNOST PRŮLEZEK FABER?

Nevíme. Všechno ale nasvědčuje, že nás přinejmenším o století přežijí. Na výrobní vady výrobku poskytujeme neomezenou záruku.

 

JAK FABER UDRŽOVAT?

Při malém znečištění otřete vlhkým hadrem bez použití chemie. Při větším znečištění můžete díly zlehka přebrousit brusným papírem o zrnitosti 400 a jemnější.

 

ZAJIŠŤUJETE OPRAVY A REPASE?

Ano. Mechanické poškození jednotlivých dílů není příliš pravděpodobné. Chcete-li výrobek renovovat a dát mu nový lesk, neváhejte a obraťte se na nás. 

 

JAKÝ MÁ FABER DOPAD NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ?

Žijeme ekologií. Jsme generace, která už nejen chce, ale musí. Začínáme hned u designu: výrobky navrhujeme s ohledem na polotovary, abychom minimalizovali odpad. 99 % výrobků je z obnovitelných zdrojů. Dřevo pochází z lesů s FSC certifikátem, v nichž se hospodaří udržitelným způsobem. Sami vysazujeme mnohem více stromů, než kolik jich spotřebujeme. Podporujeme i další výsadbové projekty. Naše výroba neprodukuje žádné škodlivé látky. Všechen odpadní materiál spotřebujeme na vytápění v moderních ekologických kotlích. Obalové materiály vracíme zpět do oběhu. Návody a faktury dodáváme jen v elektronické podobě až na nezbytné a zákonem dané příbalové letáky s upozorněním. Můžete mít čisté svědomí.

 

LZE SI NĚKDE PRŮLEZKY PROHLÉDNOUT A VYZKOUŠET?

Po republice máme několik AE pointů, které slouží jako malé showroomy. Více informací najdete tady.

 

JAK SE FABER DODÁVÁ?

V úsporně sbalených balících. Povezete ho osobně od nás? Žádný balík nebude vážit víc než 40 kg a v pohodě se vám vejde do auta. 

 

KDE FABER VYRÁBÍTE?

Naprosto všechny dřevěné díly vyrábíme v ČR, a to, co není dřevěné, nakupujeme od výrobců z ČR.

 

MOHU VRÁTIT OBJEDNÁVKU BEZ UDÁNÍ DŮVODU

Za naší historii se nám to ještě nikdy nestalo. Zákazníci jsou naopak mile překvapeni po osobním setkáním se svou objednávkou. 

Samozřejmě můžete vše vrátit během 30 dní a ještě vám rádi pomůžeme s dopravou, neváhejte nás tedy případně kontaktovat.

 

ODKAZ na NÁVODY zde

 

49 položek celkem
Fitness
Doručíme do Vánoc
FABER FITNESS prolézačky vhodné i pro posilování
Ve výrobě – dodání do 2 týdnů
34 990 Kč
1578
splhaci lano faber
Doručíme do Vánoc
689 Kč
201808
M1
Doručíme do Vánoc
489 Kč
201803
dojezd naklonene roviny aktual
698 Kč
201802
130123430 386012289400876 7632443547079900089 n (1)
789 Kč
1439
žebřík úvodní produktovka
989 Kč
1699
Návrh bez názvu 17
Doručíme do Vánoc
1 589 Kč
201812
šroub 35
Doručíme do Vánoc
139 Kč
201911
šroub 50
Doručíme do Vánoc
149 Kč
201912
matice
Doručíme do Vánoc
89 Kč
201913
T1
Doručíme do Vánoc
269 Kč
201902
T2
Doručíme do Vánoc
289 Kč
201903
T3
Doručíme do Vánoc
349 Kč
201904
E1
Doručíme do Vánoc
389 Kč
201905
C1
Doručíme do Vánoc
490 Kč
201914
W1 úvodka Fotor
Doručíme do Vánoc
489 Kč
201916
F1
Doručíme do Vánoc
159 Kč
201917
Obrázek PNG
Doručíme do Vánoc
699 Kč
201918
nerezová tyč
Doručíme do Vánoc
889 Kč
201906
pevnostni popruh
Doručíme do Vánoc
390 Kč
201922
podložka 15mm obrazek 2
Doručíme do Vánoc
76 Kč
201919
klíč faber
Doručíme do Vánoc
129 Kč
201921