Proč zakoupit naše výrobky?

☑️ Jsme partou přátel, kterým záleží na tom, s čím si děti hrají. Veškeré hračky vyrábíme s láskou a respektem k planetě i všemu živému – podle našeho nejlepšího svědomí
a v souladu s naším přesvědčením. Každý výrobek splňuje přísnou normu ČSN EN 71 pro dětské hračky.

☑️ Naše hračky jsou zdraví prospěšné – variabilita průlezek umožňuje dětem zapojit celý pohybový aparát, zlepšovat koordinaci těla a osvojit si přirozeně správné pohybové stereotypy. A navíc je s nimi obrovská zábava. 

☑️ Zakládáme si na originalitě a dokonalé kvalitě. Vše vyrábíme z poctivého bukového dřeva. Jako spojovací materiál využíváme pevnostní konstrukční šrouby. Povrch hraček velmi důkladně vybrušujeme tak, aby byl dokonale hladký. Naši šikovní truhláři jsou zárukou perfektně odvedené práce.   

☑️ Naše hračky jsou (téměř) nezničitelné a při správné péči budou sloužit i dětem vašich dětí. Pokud se vám zdá, že už trochu ztrácí lesk, zavolejte nebo napište. Rádi vám je trochu oživíme.   

☑️ Nejsme velká firma, ale to považujeme za svou přednost. Máme možnost věnovat se pečlivě každé objednávce, individuálně poradit. Každá objednávka má svůj příběh
a my jsme rádi, že ho s námi sdílíte. Vstřícný přístup k zákazníkům je pro nás zásadní. 

col