Proč zakoupit naše výrobky?

☑️ Jsme partou přátel, kterým záleží na tom, s čím si děti hrají. Veškeré hračky vyrábíme s láskou a respektem k planetě i všemu živému – podle našeho nejlepšího svědomí
a v souladu s naším přesvědčením. Každý výrobek splňuje přísnou normu ČSN EN 71 pro dětské hračky.

☑️ Naše hračky jsou zdraví prospěšné – variabilita průlezek umožňuje dětem zapojit celý pohybový aparát, zlepšovat koordinaci těla a osvojit si přirozeně správné pohybové stereotypy. A navíc je s nimi obrovská zábava. 

☑️ Zakládáme si na originalitě a dokonalé kvalitě. Vše vyrábíme z poctivého bukového dřeva. Jako spojovací materiál využíváme pevnostní konstrukční šrouby. Povrch hraček velmi důkladně vybrušujeme tak, aby byl dokonale hladký. Naši šikovní truhláři jsou zárukou perfektně odvedené práce.   

☑️ Naše hračky jsou (téměř) nezničitelné a při správné péči budou sloužit i dětem tvých dětí. Pokud se ti zdá, že už trochu ztrácí lesk, zavolej nebo napiš. Rádi ti je trochu oživíme.   

☑️ Nejsme velká firma, ale to považujeme za svou přednost. Máme možnost věnovat se pečlivě každé objednávce, individuálně poradit. Každá objednávka má svůj příběh
a my jsme rádi, že ho s námi sdílíš. Vstřícný přístup k zákazníkům je pro nás zásadní. 

col

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení