Kdo jsme

Také chcete mít přehled o tom, kdo a jak vyrábí produkty, které využíváte? Co všechno se musí stát, aby se naše výrobky dostaly až k vám? Kdo všechno v naší firmě pracuje a co má za úkol? Postupně si představíme pracovníky v naší firmě a rozebereme, co je jejich úkolem. 

 

Vše si ukážeme v našem showroom 

 

Faber je tak trochu složitější stavebnice pro pochopení na první dobrou. 
Proto nás navštivte v Březině u Mladé Boleslavi, tam si vše ukážeme a vysvětlíme. 
 

show room 1

 

VÝVOJ NOVÝCH PRODUKTŮ A DOHLED NAD VÝROBOU

Chytrá hlava a šikovné ruce. To je alfa a omega našeho vývojáře a jednoho z majitelů firmy Josefa. Zákazníkům chce nabídnout stále lepší produkty a tak tráví spoustu času nejen u počítače, kde zakresluje své nápady, ale i ve výrobě, kde testuje své novinky. Vytváří programy pro naši CNC frézku Bohunku a ověřuje jejich funkčnost. Mimo to také dohlíží na výrobní proces. 

Josef: Když se ohlédnu zpět životem. Mohu s čistým svědomím říct, že vyrábět hračky je pro mne největší zábavou a adrenalinem současně. Díky Emmo!

DJI_0644

VÝROBA

To co Josef vymyslí, musí někdo vyrobit. O to se starají Adam s Kubou. Adam figuruje na začátku výrobního procesu. Po důkladné kontrole bukové dýhy je lepí a lisuje dohromady. Poté, co jsou desky řádně vysušené, je přidělává k CNC frézce Bohunce a kontroluje ji, aby svou práci odvedla dokonale.

Kuba dále zpracovává vyřezané díly. Jeho šikovné ruce frézují, brousí a vyhlazují jednotlivé komponenty. Zatím má všechny prsty a věříme, že to tak bude ještě dlouho. 

DJI_0636

Adam: Jediné, co bych tu napsal je, že se už nemůžu dočkat vlastních dětí :-) 
Kuba: Říkají mi, že jsem mladý bažant. Neustále po mě kontrolují kvalitu, ale přesto mě to tu hrozně baví. 

DJI_0640_1 

VYŘIZOVÁNÍ OBJEDNÁVEK

Za hladký průběh objednávek je zodpovědný Honza. Ten kontroluje příchozí objednávky, komunikuje se zákazníky a následně připravuje hotové výrobky k expedici. Mezitím tvoří obsah blogu.

Honza: Mé vzdělání je zaměřeno na sport a pedagogiku. Ale nikdy jsem nevěřil, že se tomu profesně přiblížím i v reálném životě. Jinak jsem trenérem a hráčem amerického fotbalu :-)  a rád čtu a píšu. 

DJI_0638

VEDOUCÍ MARKETINGU A OBCHODU

V dnešní době nestačí vyrábět kvalitní hračky. Musíme být ve světě vidět i slyšet. O nápady se postará vizionář Stewe. 

Štěpán: Jsem pankáč se smyslem pro humor. Vyrostl jsem na prkně se čtyřmi kolečky. Výrobě skateboardů jsem se profesně věnoval šest let. Mé největší štěstí mě přivedlo na cestu hraček a za to děkuji. Vše mi teď dává větší smysl. 

DJI_0646   

 

Kontrola účetnictví

Závěrečným článkem řetězu je Péťa, která se stará o kontrolu účetnictví. Zároveň organizuje konkrétní oblasti kontaktu se zákazníky. Jako maminka Emmy dělá vše pro to, aby jste byli s našimi výrobky maximálně spokojeni.

Péťa: Miluji naší dceru Emmu, jak to tak bývá, spoustu času trávím s ní. Ve volnu ráda sportuji a pomáhám klukům s hladkým průběhem řízení firmy.

IMG_0859