Rostoucí stůl

Zaváděcí cena
8 809 Kč
Předobjednávky (s dodáním za 8 - 12 týdnů)
Možnosti doručení

Rostoucí stůl MANU

Náš rostoucí stůl MANU je víc než jen stůl pro všechny věkové kategorie. Díky své variabilitě se z něj snadno stane hrací pult pro menší děti, a nebo třeba montessori prolézačka se skluzavkou.

-> Nakupte nyní za zaváděcí cenu v předobjednávkách. Více informací najdete zde

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostoucí stůl MANU snadno nastavíte do požadované výšky pomocí našich speciálních šestiúhelníkových matic. Pracovní deska stolu o velikosti 60 x 120 cm je vyrobena z kvalitní bukové překližky s laminátovou povrchovou úpravou. Stůl je vybaven dvěma šuplíky opatřenými ložiskovými kolečky s plným a pohodlným výsuvem.

 

Desku rostoucího stolu můžete zakoupit i samostatně a umístit ji například mezi naše komody MANU, nebo naši patrovou postel. Stejně tak můžete spojit více stolů k sobě, a vytvořit tak pracovní plochu pro více dětí.

 

 

 

Náš rostoucí stůl MANU je plně kompatibilní s naší průlezkovou stavebnicí FABER, a může se tak stát ideální součástí vašeho dětského hřiště nebo třeba první bezpečnou průlezkou pro vaši malou opičku.

Rostoucí stůl MANU můžete doplnit o Montessori knihovničku MANU, kterou najdete ZDE.

Nosnost: 90 kg (deska stolu je vyztužena silným rámem z bukového dřeva, děti tak bez problému mohou na stole sedět nebo po něm přecházet)

Maximální výška rostoucího stolu: 79, 8 cm; výšku stolu lze měnit libovolně upevněním do děr, které jsou od sebe vzdálené 6 cm 

Víc o rostoucím stolu MANU ve videu zde: 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rostoucí stůl
Hmotnost: 20 kg
Certifikát: ČSN EN 71
Materiál: masivní buk, březová foliovaná překližka
Záruka: 2 roky
Místo původu: vyrobeno v ČR
Rozměry: 60 x 125 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: