Panenka Zoe z bukového dřeva

1 190 Kč
Skladem - odesíláme do 7 pracovních dnů
Gravírování jména
Možnosti doručení

Ahoj, jsem Zoe, dřevěná panenka s uhrančivýma očima. Padnu do ruky jako ulitá. A nádherně voním českým lesem! Ukážete mi svůj svět plný zábavných her, kamarádů a nových dobrodružství? 

Chcete nechat na panenku vygravírovat jméno? Nezapomeňte ho napsat do poznámky v objednávce. ;-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

DŘEVĚNÁ PANENKA Z BUKU

Zrodila jsem se v České republice z bukového dřeva, které roste v našich hlubokých lesích s FSC certifikátem. Jsem 100% ekologická panenka. Zkompletovaly a oblékly mě šikovné české ručičky, které také zkontrolovaly každičkou mou část, abych k vám domů dorazila v pořádku a v plné parádě.

 

MOJE MISE

Na svět jsem přišla s jedním velkým posláním. Udělat svět lepším místem pro život nás všech. Jsem vyrobena z kvalitních materiálů, které neničí životní prostředí. Na konci své životní cesty se vrátím zpět přírodě.

 

TAKOVÁ JSEM JÁ

Ruce a nohy mám připevněny jednoduchým gumovým spojem. Drží v mnoha polohách a nejdou vylomit. Případná výměna gumy je jednoduchá a rychlá. I tato guma pochází z české výroby. 

Co když se stane nehoda? Pes mi může ukousnout nohu, ségra ušmiknout vlasy, brácha počmárat obličej fixou. Nezoufejte! Jakýkoliv díl lze kdykoliv vyměnit. Já totiž v koši jen tak neskončím.

Když se mi podíváte do očí, spatříte nádherné české broušené kameny. Byla jsem navržena tak, abych nezkazila žádnou zábavu. Mé oči jsou ve tváři schovány tak, aby odolaly tvrdým nárazům. Jsou pevně usazeny a přilepeny extrémně kvalitním lepidlem s pevností 170 kg/cm2. 

Má hlava je usazena na dřevěném kulovém čepu, který jí umožňuje pohyb do všech směrů. Vlásky mám ručně ušity z organické bavlny. Na hlavě mi drží pomocí suchého zipu. Pokud mi vlásky ostříháte nebo už vás prostě přestanou bavit, můžete je vyměnit za jiné.

Nenajdete na mě ani kousíček toxické barvy. Abych byla opravdu bezpečná, jsou i mé rty pouze vygravírované laserem.

Jsem oblečena do šatů z bavlněného úpletu s certifikátem OEKO-TEX Standard 100.

 

NÁPIS NA PŘÁNÍ

Chcete mě věnovat někomu blízkému? Na záda mi můžete nechat vylaserovat jakékoliv jméno. Panenka s vlastním jménem udělá velikou radost. 

 

 

HLAVNÍ PARAMETRY

  • jsem vyrobena v České republice,
  • hodím se pro děti od 3 let (hračka splňuje EU normy bezpečnosti hraček), 
  • moje míry jsou 32 x 7 cm, 
  • k mé výrobě bylo použito bukové dřevo lesů s FSC certifikátem, 
  • v očích mám české broušené kameny, šaty mám ušité z bavlny s certifikátem OEKO-TEX Standard 100 a vlasy z organické bavlny,
  • vážím 250 gramů,
  • dorazím za vámi v dárkovém balení z recyklovatelných materiálů. 

 

 

"Celý příběh našich hraček z lesa začal právě panenkou Zoe. Chtěl jsem pro své dcery vytvořit originální a ekologickou panenku, kterou jednoho dnes s láskou předají svým dětem. Její výroba pro mě byla velkou výzvou. Věděl jsem, že když se nám podaří uvést tak složitý produkt do sériové výroby, máme vyhráno. Vývoj panenky Zoe trval osm měsíců. To byl však pouze začátek. Začátek jednoho úžasného zeleného projektu ZOE8."

Štěpán Malý

 

 
 

EKOLOGIE

Pro nás číslo jedna.
Celý výrobní proces je založen na maximálním využití obnovitelných a recyklovatelných materiálů.
Během výroby nevznikají žádné škodlivé látky, nulová uhlíková stopa je toho důkazem.
Až naše hračky jednou doslouží, ani ony planetě neuškodí. Veškeré jejich díly mohou být jednoduše recyklované, dřevo můžeme bez problému navrátit zpátky tam, odkud přišlo.
Naše chování je CO2 neutrální a dlouhodobě udržitelné. Dřevo je budoucnost a my v ZOE8 to víme.

VÝROBA

Veškeré naše hračky vyrábíme v České republice. Výroba mimo ČR nám nedává smysl. Proč vyrábět jinde, když všechno, co potřebujeme, máme tady? 
Vlastní výrobní technologie umožňují šetrnou výrobu v domácím prostředí. Můžeme tak nabídnout práci i rodičům, kteří z různých důvodů nemají možnost zapojit se do běžných provozů.

 
 

BEZPEČNOST

Každý náš krok je promyšlený. Neděláme nic napůl. Hračky jsou testované našimi dětmi, nejpřísnějšími kritiky. 
Normou o bezpečnosti hraček ČSN EN 71 si vše jen potvrdíme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé radosti
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: