Pokojíčky

Zařizujete dětem pokojíček?

Chcete využít dispozici místnosti naplno? Není problém. Rádi vám navrhneme optimální sestavu prolézaček, která bude skvěle vyhovovat vašim požadavkům, dispozicím prostoru i věků vašich ratolestí. Rozumíme dětem i jejich potřebám. :-)

Průlezky se hodí i do malých pokojíčků

Unikátní dřevěné interiérové prolézačky Faber jsou nejlepší volbou do dětských pokojíčků. Průlezková stavebnice je vhodná do každého prostoru – její variabilita umožňuje postavit stavbu kdekoliv a překážkou není ani úplně malá místnost. Vše si můžete libovolně nakombinovat podle svých možností. Stavby je možné umístit volně do prostoru nebo připevnit na zeď, a využít tak možnosti pokoje na maximum. Průlezky Faber se přizpůsobí. 

Stavebnice Faber roste s dětmi

Průlezky jsou určené dětem každého věku. Jde o rostoucí stavebnici, lze začít s nejmenší stavbou a postupně ji rozšiřovat podle věku a schopností dítěte o další díly a zábavné doplňky (skluzavky, houpačky, lezecké desky atd.). Prolézačky jsou zdraví prospěšné – jejich variabilita umožňuje dětem zapojit celý pohybový aparát, zlepšovat koordinaci těla a osvojit si přirozeně správné pohybové stereotypy.

Nezapomeňte ani na naše další hračky

Přejete si pro své děti pokoj, který bude nejen krásný, ale také ohromně zábavný? Stavebnici Faber doplňte i našimi dalšími hračkami – osedlejte koníka Futu nebo připravte houpací prkno a houpačku Balanc. S hračkami Antonie Emma nemůžete šlápnout vedle.

 

Jak získat průlezky Faber a další dřevěné hračky? 

Podrobnější informace k objednávce včetně cen najdete na našem e-shopu.

Případně zavolejte nebo napište Elišce. :-)

+420 606 586 407, ahoj@antonieemma.cz

 

Video Faber

 

Galerie Faber