Pokojíčky

Zařizujete dětem pokojíček?

Chcete využít dispozici místnosti naplno? Není problém. Rádi vám navrhneme optimální sestavu rostoucího nábytku, která bude skvěle vyhovovat vašim požadavkům, dispozicím prostoru i věků vašich ratolestí. Vytvoříme jim bezpečné prostředí, kde se můžou zdravě a zábavně hýbat. 

Rostoucí nábytek MANU slouží mj. pohybu a zdravému vývoji dětí. Je zcela kompatibilní s průlezkami FABER, takže se domácí hřiště může postupně rozšiřovat a přizpůsobovat věku dítěte. Stůl, postel, komoda - sestavíme dětem pokojíček snů, který jim poskytne hromadu zábavy. S modulárním nábytkem můžete v prostoru pracovat, přemisťovat ho, doplňovat novými druhy nábytku. Boříme předsudky, že po nábytku se neleze. Náš nábytek je pro pohyb ideální - kvalitní materiály a precizní výroba zaručují dětem jak funkčnost, tak zábavu (nejen) po celé dětství. 

 

 

 

Průlezky se hodí i do malých pokojíčků

Unikátní dřevěné interiérové prolézačky Faber jsou nejlepší volbou do dětských pokojíčků. Průlezková stavebnice je vhodná do každého prostoru – její variabilita umožňuje postavit stavbu kdekoliv a překážkou není ani úplně malá místnost. Vše si můžete libovolně nakombinovat podle svých možností. Stavby je možné umístit volně do prostoru nebo připevnit na zeď, a využít tak možnosti pokoje na maximum. Průlezky Faber se přizpůsobí. 

Stavebnice Faber roste s dětmi

Průlezky jsou určené dětem každého věku. Jde o rostoucí stavebnici, lze začít s nejmenší stavbou a postupně ji rozšiřovat podle věku a schopností dítěte o další díly a zábavné doplňky (skluzavky, houpačky, lezecké desky atd.). Prolézačky jsou zdraví prospěšné – jejich variabilita umožňuje dětem zapojit celý pohybový aparát, zlepšovat koordinaci těla a osvojit si přirozeně správné pohybové stereotypy.

Nezapomeňte ani na naše další hračky

Stavebnici Faber doplňte i našimi dalšími hračkami – osedlejte koníka Futu nebo připravte houpací prkno. S hračkami Antonie Emma nemůžete šlápnout vedle.

 

Podrobnější informace k objednávce včetně cen najdete na našem e-shopu.

Případně zavolejte nebo napište Elišce. :-)

+420 606 586 407, ahoj@antonieemma.cz

 

Video Faber

 

Galerie Faber