Rostoucí postel nízká

Zaváděcí cena
8 947 Kč 9 189 Kč od 8 947 Kč
Předobjednávky (s dodáním za 8 - 12 týdnů) Předobjednávky (s dodáním za 8 - 12 týdnů) Zvolte variantu
Rozměr lůžka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Variabilní rostoucí postel MANU nízká - včetně roštu.

Rostoucí postel MANU je optimální řešení do každého dětského pokojíku. Při jejím vývoji jsme se maximálně soustředili na její praktičnost, modularitu a využití v jakémkoliv prostoru. Postel je možno doplnit o mnoho doplňků, a udělat tak z ní plnohodnotný domácí prostor pro zdravý a bezpečný pohyb. Postel můžete zakoupit ve variantě šířky lůžka 90 nebo 120 cm.

-> Nakupte nyní za zaváděcí cenu v předobjednávkách. Více informací najdete zde.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nízká rostoucí postel 

Z postele MANU vytvoříte nízkou postel na zemi, která je velice vhodná pro malé děti, kterým tak nehrozí pád z výšky. Díky rozměru 120 x 200 cm se na posteli s dítětem pohodlně vyspí i maminka či tatínek. 

Obsah produktu: 

1 x korpus postele 
1 x rošt (standardní z bukových profilů) 
spojovací materiál


* matrace NENÍ součástí produktu

Kvalitní postel je základním prvkem každého dětského pokojíku a v prostoru zaujímá vždy nemalé místo. Proto pro nás bylo velkou výzvou využít tento prostor naplno a postel vyrobit s maximální mírou variability a inovace. Rostoucí postel MANU se tak vedle standardních rozměrů pokojíku stává optimálním řešením pro pokojík s více dětmi, malé a nestandardní prostory, a nebo individuální řešení, které by se jinak neobešlo bez náročné zakázkové výroby.

Díky chytře vymyšleným doplňkům můžete postel (i případný prostor pod ní) proměnit na úžasné místo pro hraní, relaxaci i rozvoj pohybových schopností vašeho dítěte.

Postel jako bezpečný herní a pohybový prostor

Díky variabilitě rostoucí postele MANU a její kompatibilitě s pohybovou stavebnicí FABER vytvoříte z postele bezpečný prostor pro trénink hrubé motoriky a rozvoj fyzické kondice vašich dětí, a to přímo doma v jejich pokojíku. Variant je nespočet, a záleží jen na vás, jakými doplňky postel osadíte.

Jak může Vaše postel MANU růst s vašimi dětmi?

Postel do patra s prostorem pod roštem

Postel zvednutá do patra s herním/ pracovním koutem je efektivní řešení spací potřeby v menších prostorách a pokojících.
Rostoucí postel MANU můžete zvednout do patra do libovolné výšky, a ušetřený prostor tak využít k dalším aktivitám. Může to být pracovní, relaxační nebo třeba herní koutek se spoustou zábavy a pohybu.

Dvoupatrová rostoucí postel

Pokud řešíte otázku, jak v pokojíku ubytovat dalšího sourozence, jste na správném místě. S rostoucí postelí MANU vytvoříte patrovou postel v libovolné výšce.

Postel pro 3 a více dětí

Postele MANU lze spojovat vedle sebe i nad sebe do libovolné výšky. Snadno z nich vykouzlíte i velké patro pod stropem s lůžkem 200 x 240 cm, které můžete doplnit lůžkem a pracovním prostorem pod roštem. Variant je hned několik, včetně umístění do pozice písmene L. S případnými možnostmi vám rádi poradíme, stačí nám napsat v kontaktním formuláři ZDE.

 

Jak rostoucí nábytek MANU funguje? Ve videu se dozvíte víc:

A jak může vaše postel růst dál? Podívejte se v následující galerii.

AE_MANU_kolaze

IMG_8204

IMG_8203

mceclip0-119

IMG_8202

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rostoucí postel
Místo původu: vyrobeno v ČR
Certifikát: ČSN EN 71
Rozměry: 120 x 200 cm
Nosnost: 200 kg
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: