Rošt rostoucí postele bukový

Zaváděcí cena
2 189 Kč 6 999 Kč od 2 189 Kč
Předobjednávky (s dodáním za 8 - 12 týdnů) Předobjednávky (s dodáním za 8 - 12 týdnů) Zvolte variantu
druh roštu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Samostatný rošt rostoucí postele MANU v šířce 90 / 120 cm

Na výběr máte dva druhy roštů. Zvolte ten pravý podle svých preferencí. 

Rostoucí postel MANU je optimální řešení do každého dětského pokojíku. Při jejím vývoji jsme se maximálně soustředili na její praktičnost, modularitu a využití v jakémkoliv prostoru. Postel je možno doplnit o mnoho doplňků, a udělat tak z ní plnohodnotný domácí prostor pro zdravý a bezpečný pohyb.

-> Nakupte nyní za zaváděcí cenu v předobjednávkách. Více informací najdete zde.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rošt rostoucí postele MANU můžete pro větší variabilitu a individuální kombinace objednat samostatně.

Nabízíme dvě varianty roštu:

A) Rošt z bukových profilů

Rošt je vyroben z kvalitního bukového masivu 80 x 24 mm pro vysokou nosnost a pevnost. Dírky na upevnění roštu jsou předvrtány. Rošt vám dodáme včetně spojovacího materiálu.

B) Rošt z překližkové desky (včetně závitových děr)

Rošt je vyroben z kvalitní bukové překližky o síle 18 mm pro vysokou nosnost a pevnost. 

Největší výhodou tohoto roštu je, že obsahuje 36 závitových děr M10 pro uchycení doplňků: železná oka, lezecké kameny, houpačky, hamaky, lanové žebříky a další. Tento rošt může částečně nahrazovat železné tyče, které můžete pod postel také uchytit. Rošt vám dodáme včetně spojovacího materiálu.

Obsah produktu:

1 x rošt (varianta A nebo B)
spojovací materiál

* korpus postele NENÍ součástí produktu 

 

Kvalitní postel je základním prvkem každého dětského pokojíku a v prostoru zaujímá vždy nemalé místo. Proto pro nás bylo velkou výzvou využít tento prostor naplno a postel vyrobit s maximální mírou variability a inovace.

Rostoucí postel MANU se tak vedle standardních rozměrů pokojíku stává optimálním řešením pro pokojík s více dětmi, malé a nestandardní prostory, a nebo individuální řešení, které by se jinak neobešlo bez náročné zakázkové výroby.

Díky chytře vymyšleným doplňkům můžete postel (i případný prostor pod ní) proměnit na úžasné místo pro hraní, relaxaci i rozvoj pohybových schopností vašeho dítěte.

Jak může Vaše postel MANU růst?

Nízká postel pro malé dítě

Z postele MANU vytvoříte nízkou postel na zemi, která je velice vhodná pro malé děti, kterým tak nehrozí pád z výšky. Díky rozměru 120 x 200 cm se na posteli s dítětem pohodlně vyspí i maminka či tatínek. Do menšího prostoru můžete zakoupit postel v šířce 90 cm.

Postel do patra s prostorem pod roštem

Postel zvednutá do patra s herním / pracovním koutem je efektivní řešení spací potřeby v menších prostorách a pokojících.
Rostoucí postel MANU můžete zvednout do patra do libovolné výšky, a ušetřený prostor tak využít k dalším aktivitám. Může to být pracovní, relaxační nebo třeba herní koutek se spoustou zábavy a pohybu.

Dvoupatrová rostoucí postel

Pokud řešíte otázku, jak v pokojíku ubytovat dalšího sourozence, jste na správném místě. S rostoucí postelí MANU vytvoříte patrovou postel v libovolné výšce přesně podle vaší potřeby.

Postel pro 3 a více dětí

Postele MANU lze spojovat vedle sebe i nad sebe do libovolné výšky. Snadno z nich vykouzlíte i velké patro pod stropem s lůžkem 200 x 240 cm, které můžete doplnit lůžkem a pracovním prostorem pod roštem. Variant je hned několik, včetně umístění do pozice písmene L. S případnými možnostmi vám rádi poradíme, stačí nám napsat v kontaktním formuláři ZDE.

Postel jako bezpečný herní a pohybový prostor

Díky variabilitě rostoucí postele MANU a její kompatibilitě s pohybovou stavebnicí FABER, vytvoříte z postele bezpečný prostor pro trénink hrubé motoriky a rozvoj fyzické kondice vašich dětí, a to přímo doma v jejich pokojíku. Variant je nespočet, a záleží jen na vás, jakými doplňky postel osadíte.

Jak rostoucí nábytek MANU funguje? Ve videu se dozvíte víc:

A jak může vaše postel růst dál? Podívejte se v následující galerii.

AE_MANU_kolaze

IMG_8204

IMG_8203

mceclip0-119

IMG_8202

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rostoucí postel
Certifikát: ČSN EN 71
Místo původu: vyrobeno v ČR
Materiál: bukový masiv / buková překližka
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: