Rostoucí židle a učicí věž 2v1

4 409 Kč
Skladem - odesíláme do 7 pracovních dnů
Možnosti doručení

Jedinečné spojení dvou oblíbených produktů. Rostoucí židle a učicí věž 2v1 se stane nepostradatelným doplňkem vaší domácnosti. MANU roste s dětmi. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostoucí židle a učicí věž 2v1

  

Rostoucí židle i učicí věže patří k produktům pro děti, které u nás velmi často hledáte. Standardních produktů je na trhu spoustu, my chtěli ale něco víc. Dali jsme hlavy dohromady a vytvořili unikátní židli MANU, která v sobě spojuje oba produkty! Ušetříte místo, finance i planetu… 

 

 


V čem se liší od běžných rostoucích židlí? V jednom produktu se skrývají hned dva. Ušetříte tak vlastní finance, prostor i planetu. Navrženo a vyrobeno bez kompromisů - ergonomie židle je vytvořena pro plnohodnotné využívání židle i věže. Nemusíte se bát polovičatých řešení, která budou fungovat jen na oko.   

Konstrukce židle vychází z lety prověřených průlezek Faber - stabilní a pevná konstrukce z kvalitního materiálu umožňuje bezpečné každodenní používání.

 

Použití rostoucí židle je velmi jednoduché a intuitivní: 

 

 

 

Bezpečnost

Rostoucí židle je navržená tak, aby byla stabilní a nehrozilo její převrhnutí. Děti na ní sedí pohodlně a vy se nemusíte bát, že s nimi při prudkém pohybu spadne. Stabilní a pevná konstrukce z kvalitního materiálu umožňuje bezpečné používání. Veškerý materiál je odolný, aby židle správně fungovala při každodenním používání. 

 

 

Jednoduchost

Držíme se svých zásad a produkty navrhujeme a vyrábíme tak, aby byly uživatelsky přívětivé a zároveň vysoce funkční. Při nastavování židle vám může asistovat potomek, starší děti si zvládnou správnou pozici bez problému nastavit samy. Manipulace s dřevěnými šrouby je velice snadná, k povolení ani utažení nepotřebujete žádný klíč. Jednoduchý, elegantní design židle je jen třešničkou na dortu.

 

 

Kvalita

Ve výrobě dřevěných rostoucích prvků máme dlouholeté zkušenosti. Ty jsme nyní zúročili při návrhu rostoucí židle. U všech našich produktů používáme nejkvalitnější materiál, který byl použit i při výrobě židle. Sázíme na prověřené díly – zesílené bočnice i poctivé dřevěné šrouby.

 

 

Pro koho je židle určená?

Židle je určená všem dětem, které dokážou samy sedět. Perfektním doplňkem je přídavný pultík, který poslouží jako stoleček a zároveň dítě ochrání před nežádoucím pádem. 

Učicí věž dovoluje dětem zapojit se do mnoha činností – umožní jim vidět na to, co a jak děláte, a třeba to i vyzkoušet. Jde o ideální způsob, jak své děti postupně začleňovat do každodenních rodinných záležitostí. Opěrky udrží vaše dítě v bezpečné poloze a jistí ho před nežádoucím pádem. Opěrky u učicí věže jsou vhodné pro použití u dětí do maximální váhy 15 kg. Poté opěrky můžete jednoduše využívat pro pohodlnější manipulaci s židlí. 

Při použití učicí věže doporučujeme pro zvýšení bezpečnosti a jistoty dítěte doplněk, díky němuž je dítě chráněno před krokem "do prázdna". 

Nosnost židle je cca 150 kg, bez problému tak poslouží i návštěvě k posezení. 

 

 

 

VLASTNOSTI

  • nastavitelnost pozic dle věku a výšky dítěte 
  • bukový masiv FSC s olejovaným povrchem, foliovaná březová překližka
  • stabilní a pevná konstrukce
  • nosnost: 150 kg
  • jednoduchá manipulace, intuitivní použití 
  • rozměry: výška 90 cm, šířka 49 cm s madly, hloubka 54 cm
  • věk: dle pohybových dovedností dítěte do 99 let

OBSAH BALENÍ

  • židle v rozloženém stavu 

 

DOPLNĚK 

Kam s pastelkami nebo drobnostmi, které chce mít vaše ratolest u sebe? I na to jsme mysleli! Pod sedátko se dá jednoduše zasunout boxík, díky němuž mohou mít děti vše po ruce. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MANU - nábytek
Záruka: 5 let
Hmotnost: 9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: