Balanční houpačky

HOUPACÍ KONÍK, ODRÁŽEDLO, BALANČNÍ HOUPAČKA NEBO HOUPACÍ PRKNO? 

U nás si vybere každý! Houpací koník je určen především těm nejmenším, dětem od 1 roku. Na balančních houpačkách se vyřádí jak předškoláci, tak i školáci. A houpací prkno nezná limity - v pohodě unese i dospěláky.

 

 

KŮŇ FUTU

Kůň Futu je naše hvězda. Je milován malými i většími. Občas je ale potřeba obléknout klasiku do nového kabátu. Proto vznikl koník Futu Ventus, mladší brácha našeho tradičního koně Futu. Abychom vám usnadnili orientaci, oba se jmenují Futu, liší se ale svým příjmením. Původní koník se honosí přízviskem GRAND, novějšího jsme pojmenovali VENTUS. Letí totiž jako vítr!

 

FUTU GRAND je klidnější pán, který si potrpí na elegantní detaily. Na SEDLO Z BIO KŮŽE vám můžeme vygravírovat jméno jezdce, pod sedlem najdete TAJEMNOU SCHRÁNKU s rodným listem koně. Schránka ideálně poslouží jako schovka na tajnosti nebo dopisy příštím generacím. Na zemi si koník sedí o chlup bytelněji – je vytvořen z překližky o tloušťce 15 mm. Futu Grand se drží elegantní HNĚDÉ BARVY, která mu sluší nejvíce.

 

FUTU VENTUS je divočejší verzí svého kolegy. Dali jsme mu o 3 MM TENČÍ TĚLO, díky kterému může uhánět jako o závod. Kožené sedlo? Kdeže, to u něj neletí. Nenajdete u něj ani tajnou časosběrnou schránku. Je funkční a rychlý. Je trochu vybíravý, takže mu jedna barva nestačí. Ve stáji tak kromě přírodního fešáka můžete vybírat i z šedáka nebo vraníka.

 

HOUPAČKA BALANC 2V1

Vymysleli jsme jedinečnou houpačku! PRKNO + BOKY = BALANC. Máte houpací prkno a chcete z něj udělat plnohodnotnou houpačku? Nasaďte bočnice a za minutu máte hotovo! Během chvíle z houpačky uděláte zase houpací prkno.

 

HOUPAČKA MOTUS

Oprášili jsme starou dobrou klasiku, na kterou nedáme dopustit, bilanční houpačku. Ta naše se jmenuje MOTUS a radostí se vám z ní zamotá hlava. Dobří holubi se vracejí. Vyzkoušej ji a hned pochopíš proč.

 

HOUPACÍ PRKNO

Hou, hou, HOUPACÍ PRKNO! Možná na to nevypadá, ale legrace je s ním náramná!
Nová „receptura“ zrodila nové houpací prkno III. generace. Můžete na něj připnout houpacího KONÍKA FUTU nebo z něj vyrobit HOUPAČKU BALANC.