FABER FROGGIE - rostoucí Pikler trojúhelník

Akce
3 635 Kč –15 %
Froggie
3 635 Kč –15 % 3 090 Kč
Ve výrobě - dodání do 23. prosince
Expresní doručení ?
Klouzačka ?

FABER FROGGIE, aneb kouzelný rostoucí Pikler trojúhelník, pomáhá ve správném vývoji už tvému čerstvě narozenému miminku. Zkus děťátku na Pikler trojúhelník zavěsit kousátka nebo oblíbené hračky a vytvoř mu tak hrazdičku! Jak dítě postupně roste a posiluje své svalstvo, může na Pikler trojúhelníku trénovat své první krůčky i zažívat nová dobrodružství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Faber Froggie 

Pikler trojúhelník je naší základní a startovací stavbou.

Piklerem vše začíná, ale nekončí. Domácí dřevěné prolézačky Faber rostou s dětmi.

 
pikler trojuhelnik faber 
Pikler froggie
 
 

Z Faber froggie postavíš 1 z 14 staveb

  • Pikler trojúhelník pro první přelézání.

 
stavby
 
Faber ve videu 
 

 

Bezpečné pro všechny

  • Bez škodlivých látek

  • Splňuje EU normy ČSN EN 71

  • FSC certifikáty dřeva

  • Dlouhá životnost

  • 15 let záruka

 

 

Parametry

Záruka: 15 let
Rozměr, šířka x hloubka x výška: 60 cm x 60 cm x 55 cm
Váha: 6 kg
Materiál: masivní buk, buková překližka
Nosnost: 150 kg
Volitelný doplňěk: Rostoucí klouzačka: 1ks díl 88 cm x 32 cm 

Obsah balení

Panel  2 ks
Spojka T2 2 ks
Šroub 35 4 ks
Klíč 1 ks
Kousátka 4 ks

 

Rostoucí průlezky FABER

FABER je rostoucí pohybová stavebnice. Má čtyři na sebe navazující úrovně - Faber Froggie, Faber Panther, Faber Monkey a Faber Jungle. Začni kdekoliv a postupně můžeš svou stavebnici zvětšovat.

rostouci prulezky

 

Rozšíření průlezek na další úrovně

 S2S3S4

 

Kvalita z Česka

Všechno vyrábíme v České republice. Naše výrobky jsou tak dokonalé, protože je vyrábíme s láskou a s pomocí nejmodernějších technologií. Jedině tak dokážeme udržet přesnost a kvalitu všech dílů. Při celém výrobním procesu dbáme na životní prostředí. Používáme pouze přírodní materiály. Dřevo zpracujeme do posledního kousku – každý má své využití. 

parta profesionalu

 

V ČEM JE FABER TAK JEDINEČNÝ?

Je úžasně flexibilní. Nabízí ohromné množství kombinací a s tvými dětmi roste. Dokoupíš několik dílů a hned tu máš nová dobrodružství. Začni malým trojúhelníkem s nakloněnou rovinou, ze které se tvůj prďola poprvé v životě sklouzne, a skončíš u domácího hřiště s boulderingovou stěnou, na které pochopí, co je to životní výzva. 

 

KOLIK STAVEB LZE POSTAVIT?

Z dílů Faber dokážeš vykouzlit nespočet různých staveb. Z každé stavebnice postavíš minimálně tolik variant staveb, kolik je uvedeno v produktu stavebnice. FROGGIE 1 stavba, PANTHER 3 varianty staveb, MONKEY 7 variant staveb, JUNGLE 14 variant staveb. Množství staveb raketově roste s každým dalším přikoupeným dílem nebo doplňkem. Záleží jen na množství pořízených dílů a tvojí fantazii.

 

JAK NAKOUPIT SPRÁVNÉ DÍLY?

Pokud jsi začátečník, doporučujeme koupit některou z kompletních rostoucích stavebnic. Ty jsme namíchali tak, aby obsahovaly veškeré díly potřebné k postavení konkrétních staveb. Až se rozkoukáš, můžeš si kdykoliv cokoliv dokoupit, a rozšířit tak množství staveb.  

K stavebnicím nebo k dílům nakoupeným zvlášť pak můžeš přibalit i různé doplňky, které Faber promění v kultovní objekt pokojíčku. S výběrem dílů ti rádi poradíme. Klidně se ptej.

 

ČÍM ZAČÍT?

Nejlépe jednou z kompletních připravených stavebnic . Až si Faber osaháš a junior zvýší nároky, můžeš přikoupit další rozšíření, samostatné díly nebo doplňky. Všechny jsou kompatibilní. Na začátku nemusíš spěchat, nic ti neuteče.

 

KAM SE DÁ FABER UMÍSTIT?

Všude, kde jsou děti. Mají malý pokojíček? Vejde se i do něj. Výběr staveb přizpůsobíš svému bytu. Řadu staveb můžeš připevnit či zavěsit na zeď a ve vzácných chvílích nepotřeby rychle sklopit nebo jinak uklidit.

Za hezkého a suchého počasí ho můžeš vyndat i ven.

 

Z ČEHO JE FABER VYROBEN?

Ze zdravotně nezávadného bukového masivu a bukového kompozitu. Všechno domýšlíme do detailu s ohledem na funkčnost, pevnost, bezpečnost a design.   

 

JE HRA NA PRŮLEZCE BEZPEČNÁ?

Průlezky testujeme na vlastních dětech. Pokud ti to nestačí, tak věz, že Faber splňuje přísnou evropskou normu ČSN EN 71 pro dětské hračky. Jednotlivé díly jsou velmi pevné a samy o sobě unesou i dospělého. Nosnost konkrétní stavby může být samozřejmě nižší. Nenechávej ale děti stavět bez dozoru! Kontroluj, zda si nehrají na visutém mostě podepřeném šicím strojem nebo stohem knih. Nedoporučujeme ani skokanské věže a odpalovací rampy. Aktuální výtvor musí mít přiměřenou statiku, díly musí být řádně sesazené a pevně spojené. Chápeme, že tvoje dítko nebo tatík propadne stavitelské euforii, stavební dozor je ale na tobě.

 

JAK VELKÝM DĚTEM JSOU PRŮLEZKY URČENY?

Pod bedlivým dozorem dospělých si na průlezce Faber můžou trhat dupačky i sotva vylíhnutí kulíšci. To, zda na průlezky pustit už tříleté nebo až pětileté dítě, záleží na náročnosti stavby i motorických schopnostech dítěte. 

 

OBSAHUJE MALÉ DÍLY HROZÍCÍ SPOLKNUTÍM?

Ne, není-li tvoje dítko ochotno pozřít (naši nejmenší) matici o rozměru 5 × 5 × 3,5 cm. Máš-li pochybnosti, dej mu před vypuštěním řádně najíst.

Výjimkou může být zakoupená zpevňující sada kolíků Faberkterá je bezpečná až po namontování do příslušných otvorů ve spojkách T1T2T3 a E1. Nenech svoje potomky hrát si s těmito samostatnými částmi. 

 

ZVLÁDNE STAVBU PRŮLEZKY I DÍTĚ?

Základní prvky jsou poměrně robustní a velké. Manipulovat s nimi dokážou děti v předškolním věku. Znovu opakujeme: dětskou fantazii brzdi a pevnost stavebnice po přestavbě vždy pečlivě kontroluj.

 

JAKÁ JE ŽIVOTNOST PRŮLEZEK FABER?

Nevíme. Všechno ale nasvědčuje, že nás přinejmenším o století přežijí. Na výrobní vady výrobku poskytujeme neomezenou záruku.

 

JAK FABER UDRŽOVAT?

Při malém znečištění otři vlhkým hadrem bez použití chemie. Při větším znečištění můžeš díly zlehka přebrousit brusným papírem o zrnitosti 400 a jemnější.

 

ZAJIŠŤUJETE OPRAVY A REPASE?

Ano. Mechanické poškození jednotlivých dílů není příliš pravděpodobné. Chceš-li výrobek renovovat a dát mu nový lesk, neváhej a obrať se na nás. 

 

JAKÝ MÁ FABER DOPAD NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ?

Žijeme ekologií. Jsme generace, která už nejen chce, ale musí. Začínáme hned u designu: výrobky navrhujeme s ohledem na polotovary, abychom minimalizovali odpad. 99 % výrobků je z obnovitelných zdrojů. Dřevo pochází z lesů s FSC certifikátem, v nichž se hospodaří udržitelným způsobem. Sami vysazujeme mnohem více stromů, než kolik jich spotřebujeme. Podporujeme i další výsadbové projekty. Naše výroba neprodukuje žádné škodlivé látky. Všechen odpadní materiál spotřebujeme na vytápění v moderních ekologických kotlích. Obalové materiály vracíme zpět do oběhu. Návody a faktury dodáváme jen v elektronické podobě až na nezbytné a zákonem dané příbalové letáky s upozorněním. Můžeš mít čisté svědomí.

 

LZE SI NĚKDE PRŮLEZKY PROHLÉDNOUT A VYZKOUŠET?

Po republice máme několik AE pointů, které slouží jako malé showroomy. Více informací najdeš tady.

 

JAK SE FABER DODÁVÁ?

V úsporně sbalených balících. Povezeš ho osobně od nás? Žádný balík nebude vážit víc než 40 kg a v pohodě se ti vejde do auta. 

 

KDE FABER VYRÁBÍTE?

Naprosto všechny dřevěné díly vyrábíme v ČR a to co není dřevěné nakupujeme od výrobců z Čr.

 

MOHU VRÁTIT OBJEDNÁVKU BEZ UDÁNÍ DŮVODU

Za naší pětiletou historii se nám to ještě nikdy nestalo. Zákazníci jsou naopak mile překvapeni po osobním setkáním se svou objednávkou. 

Samozřejmě můžeš vrátit během 30 dní a ještě ti rádi pomůžeme s dopravou, neváhej nás případně kontaktovat.

Názor Fyzioterapeuta

Bc. Zdeněk Ouzký

Na průlezce Faber provádí dítě aktivní pohyb, který je mu přirozený a vyplývá ze zaujetí hrou. Při šplhu volí taktiky a strategie provedení pohybu motivované emocí spojenou se hrou. Sledujte lopatky svého dítěte, jak se při šplhu ve vzpažení horní končetiny fixují k trupu a zároveň se otevře prsní sval a protáhne se. Zapojení hýžďového a břišního svalu, které stabilizují pánev a dávají tělu možnost opory. Během těchto pohybů dochází k podpoře a správnému rozvoji kvality svalového korzetu, protože fyziologicky máme předurčeno, že se určité svalové skupiny zkracují či oslabují. Variabilita průlezek dává dětem možnosti, jak využít a zapojit celý pohybový aparát. Je to úžasný nástroj pro rozvoj koordinace těla v rámci jemné a hrubé motoriky. Volba strategie úchopu, provedení pohybu v součinnosti celého těla nebo koordinace oko – ruka perfektně stimulují rozvoj zmiňovaných motorických dovedností. To celé podporuje rozvoj přirozeně správných pohybových stereotypů těla. Právě správně osvojené pohybové stereotypy jsou zásadní pro budoucí eliminaci bolestí Vašeho dítěte. Ve své praxi se často setkávám s názorem, že obtíže, se kterými pacient přijde, jsou vzhledem k věku normální. Ale téměř vždy mohu konstatovat, že věk je až druhotným faktorem. Ano, tělesný systém stárne, ale nedostatek pohybu a následný útlum pohybové aktivity s přibývajícím věkem je tím hlavním faktorem. Nevybudovaný dostatečný vztah k pohybu v dětském věku je rozhodující pro to, jak rádi se s přibývajícím věkem za pohybem opakovaně vydáváme. Bc. Zdeněk Ouzký - vyhlášený český fyzioterapeut a bývalý externí fyzioterapeut české atletické reprezentace

 

Rychlá pomoc na telefonu

Eliška +420 606 586 407 

eliska 

 

Montáž panelu

Panel dostaneš v rozloženém stavu. Neboj, jeho smontování je otázkou pár minut. 

Vše potřebné dostaneš v balení.

Pro urychlení montáže doporučujeme použít aku šroubovák.

 

Montáž skluzavky

Skluzavku dostaneš také v rozloženém stavu. 

Vše potřebné k jejímu sestavení najdeš v balení.

Pro urychlení montáže doporučujeme aku šroubovák.

 

Odkaz na kompletní návody zde

 

Pospícháte? Dokážeme doručit i do 48 hodin!

Chápeme, že někdy dárek prostě řešíš na poslední chvíli.  Právě pro tyto případy tu máme Expresní doručení.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz