FABER FROGGIE - rostoucí Pikler trojúhelník

3 659 Kč
Skladem - odesíláme do 7 pracovních dnů
DOPORUČENÍ: Zákazníci často k sadě Faber Froggie pořizují skluzavku. Chcete ji ke své sadě za zvýhodněnou cenu přidat?
Možnosti doručení

FABER FROGGIE aneb kouzelný rostoucí Pikler trojúhelník pomáhá ve správném vývoji už vašemu čerstvě narozenému miminku. Zkuste děťátku na Pikler trojúhelník zavěsit kousátka nebo oblíbené hračky a vytvořte mu tak hrazdičku! Jak dítě postupně roste a posiluje své svalstvo, může na Pikler trojúhelníku trénovat své první krůčky i zažívat nová dobrodružství. Postavte trojúhelník ve dvou obtížnostech - v sadě najdete spojky pro lehčí i náročnější variantu trojúhelníku. 

Pokud hledáte větší stavebnici, podívejte se na FABER PantherFABER Monkey,  FABER JungleFABER Universe.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
FABER jsou domácí dřevěné prolézačky pro celou rodinu. Nekonečná porce zábavy pro děti. Neuvěřitelný počet variant prolézačky v jedné krabici. Každý den jiné dětské hřiště. 
 
 

FABER Froggie (Pikler trojúhelník) je naší základní a startovací stavbou. Piklerem vše začíná, ale nekončí! Domácí dřevěné prolézačky Faber rostou s dětmi a tady se můžete podívat, jak FABER Froggie rozšířit.

Z této sady postavíte Pikler trojúhelník ve dvou variantách:

a) pomocí spojek T1 - "ostřejší" varianta - menší náročnost, vhodná pro nejmenší děti
b) pomocí spojek T2 - náročnější, určená pro děti, které bez problému zvládnou trojúhelník se spojkami T1 

Upozornění: V místě, kde u stavebnice Froggie dochází ke spoji panelů, vznikne mezera větší, než je standardní mezera mezi jednotlivými šprušlemi panelu. Tato mezera není vzhledem k výšce stavby do 60 cm nikterak nebezpečná. Naopak. Rozdíly v mezerách motivují Vaše dítě k větší pozornosti – dítě tak zlepšuje svou prostorovou orientaci a učí se vnímat rozdílné vzdálenosti. Pro většinu dětí mezera mezi panely nepředstavuje při využití průlezek překážku.

Pokud by ale Vaše dítě mělo z větší mezery strach, žádný problém. V nabídce máme dřevěnou tyč se závlačkami, která se protáhne spojkami (a mezeru mezi panely tak vyplní). U staveb, které jsou vyšší než 60 cm a u nichž tak hrozí případný pád z větší výšky, použití dřevěných tyčí výrazně doporučujeme. Ve vyšších úrovních stavebnice Faber jsou již dřevěné tyče automatickou součástí sady. Dřevěnou tyč můžete samostatně zakoupit zde.  

 
 
STAVBY, KTERÉ POSTAVÍTE:
  • Pikler trojúhelník k přelézání 
 
 
FABER Froggie neobsahuje klouzačku, kterou vidíte na obrázku. O tento díl si však svou stavebnici můžete rozšířit. 
Pikler froggie 
  

SADA OBSAHUJE:

  • 2 panely,
  • 2 spojky T2,
  • 2 spojky T1,
  • 4 šrouby 35,
  • 1 klíč,
  • 2 sady zpevňujících kolíků

   

NOSNOST:

Faber je robustní stavebnice. Většina staveb unese i dospělého. Bližší specifikace konkrétních staveb najdete v návodech. Hrazda ze dvou panelů na zdi má nosnost 15 kg. Pro zvýšení nosnosti na 75 kg použijte vzpěru hrazdy H1.

 

MONTÁŽ NA ZEĎ:

Od sady FABER MONKEY můžete přidělávat stavby ke zdi. Je to opravdu jednoduché. Podívejte se na video níže. Demontáž stavby ze zdi je otázkou 30 vteřin.

 

 

NÁVODY:

Kompletní návody najdete zde.

Panely, skluzavky a houpačku dostanete v rozloženém stavu. Nebojte, jejich smontování je otázkou pár minut. Vše potřebné najdete v balení. Pro urychlení montáže doporučujeme použít aku šroubovák.

 

NECHTE SVOU STAVEBNICI VYRŮST:

FABER je rostoucí stavebnice a má pět na sebe navazujících úrovní - FABER Froggie, FABER Panther, FABER MonkeyFABER Jungle a FABER Universe. Pro rozšíření z nižší úrovně stavebnice na vyšší použijte rozšíření S podle obrázků níže. 

 

S2 = rozšíření  FABER Froggie  >> FABER Panther

S3 = rozšíření FABER Panter >> FABER Monkey

S4 = rozšíření FABER Monkey >> FABER Jungle

S5 = rozšíření FABER Jungle >> FABER Universe

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: FABER - průlezky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 7.028 kg
Certifikát: ČSN EN 71
Materiál: masivní buk, buková překližka
Doporučený věk: 0-2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: