FABER PANTHER - 3 varianty prolézaček, víc než jen Pikler trojúhelník

7 449 Kč
Skladem - odesíláme do 7 pracovních dnů
Možnosti doručení

Sledujte, jak přímo v dětském pokojíčku roste malý most, Pikler trojúhelník nebo panter, na kterém si mohou vaše děti hrát na opičky a posilovat tak svou hrubou motoriku a rozvíjet kreativitu. Tohle je rostoucí průlezková stavebnice FABER Panther, ze které jednou může vyrůst velké domácí dětské hřiště!

Pokud hledáte menší stavebnici, koukněte na FABER Froggie. Můžete se podívat i na naši vyšší řadu FABER Monkey,  FABER JungleFABER Universe.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

FABER jsou domácí dřevěné prolézačky pro celou rodinu. Nekonečná porce zábavy pro děti. Neuvěřitelný počet variant prolézačky v jedné krabici. Každý den jiné dětské hřiště. 

 

Domácí průlezková stavebnice FABER Panther je vylepšenou variantou Pikler trojúhelníku, kterou v budoucnu můžete dále rozšiřovat. Podívejte se přímo zde, jak na to.

Upozornění: V místě, kde u stavebnice Panther dochází ke spoji panelů, vznikne mezera větší, než je standardní mezera mezi jednotlivými šprušlemi panelu. Tato mezera není vzhledem k výšce stavby do 60 cm nikterak nebezpečná. Naopak. Rozdíly v mezerách motivují Vaše dítě k větší pozornosti – dítě tak zlepšuje svou prostorovou orientaci a učí se vnímat rozdílné vzdálenosti. Pro většinu dětí mezera mezi panely nepředstavuje při využití průlezek překážku.

Pokud by ale Vaše dítě mělo z větší mezery strach, žádný problém. V nabídce máme dřevěnou tyč se závlačkami, která se protáhne spojkami (a mezeru mezi panely tak vyplní). U staveb, které jsou vyšší než 60 cm a u nichž tak hrozí případný pád z větší výšky, použití dřevěných tyčí výrazně doporučujeme. Ve vyšších úrovních stavebnice Faber jsou již dřevěné tyče automatickou součástí sady. Dřevěnou tyč můžete samostatně zakoupit zde.  

 

STAVBY, KTERÉ POSTAVÍTE:

  • malý Pikler trojúhelník (v 54 cm x š 72 cm x h 60 cm),
  • malý most (v 69 cm x š 80 cm x h 60 cm),
  • pantera (v 67 cm x š 126 cm x h 60 cm)

 

 

Pozor, sada obsahuje doplněk klouzačka

 

 

SADA OBSAHUJE:

  • 3 x panel,
  • 8 x šroub 35,
  • 1 x klíč,
  • 4 x spojka T2,
  • 2 x spojka T3,
  • 4 x sada zpevňujících kolíků,
  • 1 x klouzačka

 

NOSNOST:

Faber je robustní stavebnice. Většina staveb unese i dospělého. Bližší specifikace konkrétních staveb najdete v návodech. Hrazda ze dvou panelů na zdi má nosnost 15 kg. Pro zvýšení nosnosti na 75 kg použijte vzpěru hrazdy H1.

 

MONTÁŽ NA ZEĎ:

Od sady FABER MONKEY můžete přidělávat stavby ke zdi. Je to opravdu jednoduché. Podívejte se na video níže. Demontáž stavby ze zdi je otázkou 30 vteřin.

 

 

NECHTE SVOU STAVEBNICI VYRŮST:

FABER je rostoucí stavebnice a má pět na sebe navazujících úrovní - FABER Froggie, FABER Panther, FABER MonkeyFABER Jungle a FABER Universe. Pro rozšíření z nižší úrovně stavebnice na vyšší použijte rozšíření S podle obrázků níže. 

 

S2 = rozšíření  FABER Froggie  >> FABER Panther

S3 = rozšíření FABER Panter >> FABER Monkey

S4 = rozšíření FABER Monkey >> FABER Jungle

S5 = rozšíření FABER Jungle >> FABER Universe

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: FABER - průlezky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 15.716 kg
Certifikát: ČSN EN 71
Materiál: masivní buk, buková a březová překližka
Doporučený věk: 2-6 let
Záruka: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: