HOUPACÍ KŮŇ FUTU

1 položek celkem
Futu kůň s barevnou hranou blanc
3 991 Kč / ks

Koník Futu – houpací kůň a houpací prkno v jednom!

1421

Futu

Houpací kůň, houpací prkno a třeba i odrážedlo v jednom

Prahne tvůj potomek po stále nových hračkách? Kup mu tři najednou. Houpací kůň se bleskurychle promění v kolečkové odrážedlo nebo v perfektní houpací prkno. Perpetuum mobile existuje! Jmenuje se Futu, je vyrobeno z buku, přináší radost a probouzí vztah k pohybu.

Popis výrobku | Do e-shopu | Návody 

  

Popis 

V čem je Futu tak jedinečný?

Spojil tři oblíbená pohybovadla do jediné hračky. Všechno je promyšleno do nejmenšího detailu. Proměna z koníka v odrážedlo a houpací prkno je dost rychlá na to, aby usmířila znesvářené sourozence dřív, než vypukne bitva. Nejkrásnější pohled na děti je v sedle koně Futu.

 

Je Futu vhodný dar k narození nebo prvním narozeninám dítěte?

Ano, s touto myšlenkou byl Futu stvořen! Kožené sedlo ponese jméno majitele a časosběrná schránka bude obsahovat rodný list koně. Vlož do časosběrné schránky poklad pro budoucí generaci. Kůň Futu je rodinné dědictví.

 

Jak koník vypadá?

Kostra je z bukového kompozitu. Ručně prošívané sedlo z hovězí bio kůže může nést žokejovo (kovbojovo, voltižérčino) jméno. Pod sedlem je ukryta časosběrná schránka s rodným listem koně a prostorem pro knihu jízd či vzkazy příštím generacím. Dřevěná kola (verze odrážedlo) jsou opatřena kuličkovými ložisky a gumovým běhounem, takže jsou mimořádně rychlá a tichá.

 

Je hračka bezpečná?

Futu zodpovědně testujeme na vlastních dětech. Správně smontované díly dokonale přiléhají, nehrozí žádné přiskřípnutí nebo dokonce tříska. Hrany jsou pečlivě ohlazeny. Koníka napouštíme přírodním, hygienicky nezávadným olejem. Výrobek splňuje ČSN EN 71 pro dětské hračky.

 

Jak velké dítě si s koníkem může hrát?

Futu je láska na celý život. Uživatel se nejdříve zmocní houpacího prkna, když mu ho vysteleš měkkým polštářem a proměníš v kolébku. Později, když začne lézt a prkno mu otočíš, pokoří svůj první horský vrchol. Jen co se posadí, spatří smysl života v brázdění bytu na odrážedle. Jakmile se postaví, přesedlá na houpacího koně. Pak začne balancovat na prkně a nepřestane, dokud prkno neumyje a nevystele polštářem... C’est la vie.

 

Obsahuje hračka malé díly hrozící spolknutím? 

Nejmenším dílem jsou matice a podložky, malé dítě ale řádně sestavenou hračku nedokáže rozložit. Polknutí nebo vdechnutí dílu nehrozí.

 

Zvládne přestavbu hračky samo dítě?

Podle svých schopností přibližně od 5 let.

 

Kolik Futu vydrží?

Při rozumném zacházení přežije v dobré kondici generace. Na vady výrobku poskytujeme doživotní záruku.

 

Jak koníka udržovat?

Nevyžaduje hřebelcování ani krmení, nanejvýš otření vlhkým hadrem.

 

Jak se koník opravuje nebo repasuje?

Drobné šrámy od života zahladíš smirkovým papírem, případně novým nátěrem. Pokud chceš koníka profesionálně omladit, neváhej a obrať se na nás. Vyhni se poškození zvlhnutím, s tím budeme těžko něco dělat.

 

Jaký má Futu dopad na životní prostředí?

Žijeme ekologií, protože jsme generace, která už nejen chce, ale musí. Začínáme hned u designu: výrobky navrhujeme s ohledem na polotovary, abychom minimalizovali odpad. 99 % hmoty výrobku je z obnovitelných zdrojů. Dřevo pochází z lesů s FSC certifikátem, v nichž se hospodaří přírodě blízkým, tj. udržitelným způsobem. Sami vysazujeme mnohem více stromů, než kolik jich spotřebujeme. Podporujeme i další výsadbové projekty. Naše výroba neprodukuje škodlivé látky. Všechen odpadní materiál spotřebujeme na vytápění v moderních ekologických kotlích. Obalové materiály vracíme zpět do oběhu. Návody a faktury dodáváme jen v elektronické podobě. Můžeš mít čisté svědomí.

 

Lze si někde koníka Futu prohlédnout?

Ano, jste vítáni v našem showroomu a dalších předváděcích místech, která postupně vznikají po celé České republice. Showroom najdeš v Březině u Mladé Boleslavi. Expozice je striktně interaktivní – tepláky s sebou. Návštěvu můžeš spojit s rodinným výletem, máme mnoho tipů na pěkné výlety a dobré jídlo v okolí. Svou návštěvu showroomu prosím ohlaš předem: ahoj@antonieemma.cz nebo 606 586 407. Informace o provozní době dalších předváděcích míst.

 

Jak se Futu dodává?

Koně dodáváme smontovaného, stačí vybalit. 


 E-shop

 
  Ι  Eco - balení  Ι  Záruka 5 let
 

Kupte si koníka Futu v libovolném designu