Funkční natahovací ponorka do vody z dubu

790 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Slyšíte ten zvláštní zvuk? To ve vaně, schovaná pod hustou pěnou, sehrává vaše dřevěná ponorka svou první podvodní bitvu s mycí houbou! A bác! Houba je definitivně poražena!

Zítra ponorku čeká další těžká zkouška… Zvládne se protáhnout mezi kapry v rybníce? A pak souboj ponorky proti ponorce v bazéně u nejlepšího kamaráda. To je výzva! Kdo asi vyhraje?

Detailní informace

Detailní popis produktu

NATAHOVACÍ DŘEVĚNÁ PONORKA Z DUBU

100% ekologická hračka do vany. Věřili byste tomu, že dubové dřevo miluje vodu? Vyzkoušejte to! Dub má rád potápění a všechna podvodní dobrodružství. Vůbec se o svou ponorku nemusíte bát.  Vybrali jsme z našich českých lesů dřevo, které se s vodou kamarádí.

 

 

 

 

FUNKČNÍ LODNÍ ŠROUB

Podařilo se nám něco neskutečného. Vyrobili jsme odolný a skvěle fungující dřevěný lodní šroub. Plynulý pohyb umožňuje fluidní ložisko, které jsme si sami navrhli. Ložisko lodní šroub pořádně roztočí. To budete koukat! Sami můžete libovolně přidávat nebo odebírat nerezová závaží a zkoumat, jak se bude ponorka chovat. Celou unikátní mechaniku nijak netajíme. Vše si můžete hned prohlédnout a osahat. A hele! Fyzika je rázem zábava, že?

 

PODÍVEJTE, JAK FRČÍ!

 

HLAVNÍ PARAMETRY

  • ponorka je vyrobena v České republice,
  • je určena pro děti od 3 let (hračka splňuje EU normy bezpečnosti hraček),
  • má rozměry 170 mm x 54 mm x 45 mm,
  • k její výrobě jsme použili dubové dřevo z lesů s FSC certifikátem, nerezové díly, modelářskou gumu
    a ložisko z recyklovatelného materiálu,
  • váží jen 150 gramů,
  • v balíčku najdeš kompletní ponorku a náhradní modelářskou gumu,
  • přijde ti dárkově zabalena do recyklovatelných materiálů. 

 

 

"Naše děti milují všechny hry ve vodě. Nedalo mi to a přemýšlel jsem, jak vymyslet dřevěnou hračku, se kterou si děti užijí ve vodě hromadu zábavy. A tak začalo velké ponorkové dobrodružství. Vybral jsem dub, který si s vodou skvěle rozumí. Tady byla volba jasná. Ale další vývoj nám všem ve firmě dal pěkně zabrat! Vyzkoušeli jsme různé tvary i šrouby. Nic jsme od ponorky nedostali zadarmo. Naše úsilí se ale vyplatilo. Funkční ponorka byla na světě. Vsadili jsme na jednoduchý a čistý design a přirozenou mechaniku. Pro mě je naše ponorka absolutně nadčasová. Kvalitní zpracování a jednoduchost z ní dělají nesmrtelnou hračku pro holky i kluky v každém věku. A já jsem opravdu hrdý, že jsme něco tak dokonalého zvládli vyvinout." 

Štěpán Malý

 

 

EKOLOGIE

Pro nás číslo jedna.
Celý výrobní proces je založen na maximálním využití obnovitelných a recyklovatelných materiálů.
Během výroby nevznikají žádné škodlivé látky, nulová uhlíková stopa je toho důkazem.
Až naše hračky jednou doslouží, ani ony planetě neuškodí. Veškeré jejich díly mohou být jednoduše recyklované, dřevo můžeme bez problému navrátit zpátky tam, odkud přišlo.
Naše chování je CO2 neutrální a dlouhodobě udržitelné. Dřevo je budoucnost a my v ZOE8 to víme.
 
 

VÝROBA

Veškeré naše hračky vyrábíme v České republice. Výroba mimo ČR nám nedává smysl. Proč vyrábět jinde, když všechno, co potřebujeme, máme tady? 
Vlastní výrobní technologie umožňují šetrnou výrobu v domácím prostředí. Můžeme tak nabídnout práci i rodičům, kteří z různých důvodů nemají možnost zapojit se do běžných provozů.
 
 
 
 

BEZPEČNOST

Každý náš krok je promyšlený. Neděláme nic napůl. Hračky jsou testované našimi dětmi, nejpřísnějšími kritiky. 
Normou o bezpečnosti hraček ČSN EN 71 si vše jen potvrdíme.

 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé radosti
Hmotnost: 0.25 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: