Velká soutěž Antonie Emma - vyhrajte dárek pro sebe i svého kamaráda!

⏰ SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. Všem moc děkujeme za účast a přejeme hooodně štěstí při losování. 🍀 Vítěze vyhlásíme během zítřka, tj. 29/10 na FB a IG.

 

Ahoj,

do Vánoc nám ještě chvíle zbývá, ale my se rozhodli rozdávat dárečky už teď. Chcete si zkusit ulovit hlavní cenu? Tak čtěte pozorně dál a třeba se zrovna na vás usměje štěstí.

O co hrajeme?

Vítěz/ka soutěže získá nejoblíbenější FABER stavbu dětí i dospěláků – domeček s houpačkou v hodnotě téměř 11 000 Kč!

 

 Pravidla soutěže:

1. Napište do formuláře níže odpověď na soutěžní otázku. Hlasovat můžete pouze jednou.

2. Do komentáře pod příspěvek napište, kterou sadu FABER by si vaše děti přály od Ježíška. 

3. BONUS: Pokud chcete, označte ve svém komentáři na FB nebo IG známé, o kterých víte, že by se jim průlezka líbila. V případě, že budete mít štěstí a soutěž vyhrajete, můžete si vybrat jednoho z označených přátel, a ten od nás také dostane dáreček – sadu FABER FROGGIE (nebo ekvivalentní slevu na nějakou z vyšších řad našich průlezek).


4. Líbí se vám naše výrobky a soutěž? Tak lajkujte a sdílejte soutěž mezi své kamarády. 

(body 3 a 4 nejsou podmínkou účasti v soutěži)

Kdy soutěž končí?

Hlasování bude ukončeno v sobotu 28. října v 18 hodin. Losování proběhne následující den - výherce bude zveřejněn na FB v neděli 29. října.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje SPECIÁLNÍ SPOJKA, pomocí níž jde FABER přidělat ke zdi (třeba jako žebřina) a během chvilky opět sundat a přestavět do prostoru?

  

 
Odesláním své odpovědi vyjadřujete souhlas s pravidly soutěže a se zpracováním osobních údajů (pro potřeby soutěže a marketingové účely).