Nový panel Faber

Rok 2020 nám přinesl dosud největší novinku v produktu Faber. 

A tou je robustnější panel. 

Šprušle jsou zesílené z tloušťky 24 mm na 32 mm.  Těchto 8 mm zvýší nosnost tyčky o 50 kg.

sprusle1sprusle2

 

Co nás vedlo k této změně? 

Faber se čím dál tím více začíná používat jako cvičební pomůcka pro celou rodinu. V některých rodinách jsou tatínci příliš velcí a potřebovali ještě něco pevnějšího.

Také je na nás větší poptávka o 100% venkovním provedení průlezek Faber. Letošní rok tedy testujeme první 100% venkovní průlezky Faber, které mají zesílené šprušle a hlavně jsou celé z dubu.

 

Koho může změna panelu omezit?

Změnou jsme se snažili napáchat co nejméně škod.

Starý panel je plně kompatibilní s novým panelem i novými doplňky a stavebními díly. Ano poupravili jsme spojky i některé doplňky, ale toho si ani nevšimnete.

ALE POZOR

Staré spojky nejsou kompatibilní s novým panelem. Pokud si tedy náš starý zákazník doobjedná panel musí si k němu objednat nějakou propojovací spojku T1, T2, T3 nebo E1. Nemusí kupovat všechny, opravdu stačí jeden pár spojek, který se mu zrovna hodí. Díky nové spojce plnohodnotně začlení nový panel ke starým dílům.

Jak poznám, že mám doma nějakou novou spojku?

Spojka má větší prostor pro tyčku, místo 24 mm 32 mm.

 

  • Na fotce je nová a stará spojka, které jsou na první pohled úplně stejné. 

T

 

  • Na druhé fotce je znázorněna nová spojka na starém panelu. Jsou vidět mezery, které ale nemají vliv na správnou funkčnost této spojky na starém panelu. 

pikler3

 

  • Na této fotce je znázorněna nová spojka na novém panelu.

pikler4

 

Od 1.4. 2020 posíláme nové spojky i nové panely. Po domluvě lze doobjednat ještě starý panel, do doby dokud nevyprodáme zásoby.