MANU - ROSTOUCÍ ŽIDLE + UČICÍ VĚŽ 2v1

Rostoucí nábytek patří k produktům, na které se nás často ptáte. A popravdě přiznáváme, že je to věc, kterou nosíme v hlavě už asi dva roky. Naše myšlenky a plány nyní dozrály, a my se rozhodli, že je ten správný čas pustit se do práce. Zkušenosti, které jsme získali během vývoje průlezek Faber, můžeme plně zúročit v dalších produktech.

 

prověřený materiál, šikovní lidé z našeho týmu a bohaté zkušenosti = jedinečná záruka kvality 

 

Představujeme vám první produkt z nové série MANU - unikátní rostoucí židli a učicí věž 2v1.

 


V čem se liší od běžných rostoucích židlí? V jednom produktu se skrývají hned dva. Ušetříte tak vlastní finance, prostor i planetu. Navrženo a vyrobeno bez kompromisů - ergonomie židle je vytvořena pro plnohodnotné využívání židle i věže. Nemusíte se bát polovičatých řešení, která budou fungovat jen na oko.   

Konstrukce židle vychází z lety prověřených průlezek Faber - stabilní a pevná konstrukce z kvalitního materiálu umožňuje bezpečné každodenní používání.

 

Jak židle MANU funguje? 

 

 

Proč mám pro své dítě chtít rostoucí židli?

Způsob sezení ovlivňuje vývoj páteře dítěte. Kosterní systém se v dětství vyvíjí a je nezbytně nutné, aby byla páteř ve správné poloze – v té se nachází, pokud dítě sedí s nohama opřenýma o podložku. Rostoucí židle umožňuje nastavit výšku podnožky tak, aby dítě sedělo nejen pohodlně, ale především zdravě. Rostoucí židle je produktem, který bude vaše dítě provázet celým dětstvím. Poslouží ale i dávno poté, co už z dětského věku odroste. Rostoucí židle je doplňkem, který si v interiéru rádi ponecháte i pro své vlastní použití.

 

 

Jak židli správně nastavit?

Na vnitřních stěnách bočnic židle jsou drážky, do kterých se umístí podnožka a sedátko. Zvolíte správnou výšku sezení podle výšky a věku dítěte, nastavíte hloubku sezení a jednoduše upevníte postranní dřevěné šrouby a dotáhnete je. Nepotřebujete žádné nářadí, dřevěné šrouby jednoduše pevně utáhnete rukou. 

 

 

Bezpečnost

Rostoucí židle je navržená tak, aby byla stabilní a nehrozilo její převrhnutí. Děti na ní sedí pohodlně a vy se nemusíte bát, že s nimi při prudkém pohybu spadne. Stabilní a pevná konstrukce z kvalitního materiálu umožňuje bezpečné používání. Veškerý materiál je odolný, aby židle správně fungovala při každodenním používání. 

 

Jednoduchost

Držíme se svých zásad a produkty navrhujeme a vyrábíme tak, aby byly uživatelsky přívětivé a zároveň vysoce funkční. Při nastavování židle vám může asistovat potomek, starší děti si zvládnou správnou pozici bez problému nastavit samy. Manipulace s dřevěnými šrouby je velice snadná, k povolení ani utažení nepotřebujete žádný klíč. Jednoduchý, elegantní design židle je jen třešničkou na dortu.

 

 

Kvalita

Ve výrobě dřevěných rostoucích prvků máme dlouholeté zkušenosti. Ty jsme nyní zúročili při návrhu rostoucí židle. U všech našich produktů používáme nejkvalitnější materiál, který byl použit i při výrobě židle. Sázíme na prověřené díly – zesílené bočnice i poctivé dřevěné šrouby.

 

 

Úspora

Rostoucí židlička i učicí věž dnes patří mezi běžné vybavení domácností s dětmi. Kvalitní produkty jsou ale významným zásahem do rodinného rozpočtu. Židle MANU 2v1 představuje elegantní řešení – pořídíte dva skvělé produkty za cenu jednoho. Znatelná finanční úspora jde ruku v ruce s udržitelným přístupem. Proč kupovat dva produkty, když můžu mít jeden, který je plnohodnotně zastoupí?

Příjemným bonusem je i úspora místa – s židličkou se velmi snadno manipuluje a není problém ji kamkoliv jednoduše přenést.

 

 

Pro koho je židle určená?

Židle je určená všem dětem, které dokážou samy sedět. Nosnost židle je cca 150 kg, bez problému tak poslouží i návštěvě k posezení.

Učicí věž dovoluje dětem zapojit se do mnoha činností – umožní jim vidět na to, co a jak děláte, a třeba to i vyzkoušet. Jde o ideální způsob, jak své děti postupně začleňovat do každodenních rodinných záležitostí. Opěrky udrží vaše dítě v bezpečné poloze a jistí ho před nežádoucím pádem. Opěrky u učicí věže jsou vhodné pro použití u dětí do přibližně 4 let. Poté opěrky můžete jednoduše využívat pro pohodlnější manipulaci s židlí. 

 

 

Další bonus v podobě úložného šuplíku

Kam s pastelkami nebo drobnostmi, které chce mít vaše ratolest u sebe? I na to jsme mysleli! Pod sedátko se dá jednoduše zasunout boxík, díky němuž mohou mít děti vše po ruce. 

 

 

Varování: U malých dětí vždy dbejte na bezpečnost a nenechávejte je na židli bez dohledu.

 

A co od nás můžete čekat dál?

Židlička 2v1 je prvním produktem ze série MANU. My už teď naplno pracujeme na dalších produktech. Stůl, postel nebo ...? Všechno bude! :-) Chystáme kompletní vybavení pokojíčků, které s vašimi dětmi poroste. Vše plně kompatibilní a designově sladěné. Už teď se těšíme na to, až všechny novinky vypustíme do světa!