Faber konfigurátor

To, že je Faber stavebnice, už víš. A taky víš, že ji můžeš donekonečna rozšiřovat. S každým dalším dílem se zvyšuje množství staveb, které ze své domácí zásoby dílů postavíš. Faber je jako vesmír, nemá konec. Než se ale ve vesmíru rozkoukáš, chvíli to trvá. A s Faberem je to stejné. Když se s ním seznamuješ, možná trochu tápeš. Vyzkoušíš ho ale jednou, dvakrát a pak už tě nic nezastaví.

Abychom zákazníkům primární orientaci co nejvíce usnadnili, namíchali jsme díly do různých hotových sad. Nemusíš tak koumat, jaké pořídit díly, abys mohl/a postavit přesně tu stavbu, která se ti zrovna na fotce líbí. Takže jednoduše skočíš sem a vybereš si přesně tu sadu dílů, která tě nadchne. Jedním klikem tak dostaneš balíček všech dílů, které pro konkrétní stavby té které sady potřebuješ. Chceš postavit domeček? Máš ho mít. A nemusíš ztrácet čas přemýšlením nad tím, kolik čeho potřebuješ.

pikler2

Čím víc se ale s Faberem sžiješ, tím víc tě bude lákat stavět nové stavby a kombinovat všechno možné tak, abys dětem připravil/a každou chvíli něco nového. Chceš svoje stavby vyladit novými díly? Ale nechce se ti nad jejich výběrem dumat? Nevadí. My ti to naservírujeme až pod nos. Dali jsme hlavy dohromady a připravili konfigurátor Faberpoint, který ti ušetří spoustu času. Přihlásíš se, naklikáš díly, které doma máš, a pak už necháš konfigurátor přemýšlet za tebe. Líbí se ti nějaká stavba? Faberpoint ti ukáže, které spojky potřebuješ… a jako bonus ti spočítá, kolik tě jejich pořízení bude stát. S tímhle pomocníkem už nebudeš nikdy tápat a budeš sázet nové stavby bez mrknutí oka.

Tak do toho skoč po hlavě a vyzkoušej ho! Už se na tebe těší!

Jo, a nezapomeň nám dát zpětnou vazbu, ať víme, jak se ti s ním pracuje. ;-)

faberpoint

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz