Faber konfigurátor

To, že je Faber stavebnice, už víš. A taky víš, že ji můžeš donekonečna rozšiřovat. S každým dalším dílem se zvyšuje množství staveb, které ze své domácí zásoby dílů postavíš. Faber je jako vesmír, nemá konec. Než se ale ve vesmíru rozkoukáš, chvíli to trvá. A s Faberem je to stejné. Když se s ním seznamuješ, možná trochu tápeš. Vyzkoušíš ho ale jednou, dvakrát a pak už tě nic nezastaví.

Abychom zákazníkům primární orientaci co nejvíce usnadnili, namíchali jsme díly do různých hotových sad. Nemusíš tak koumat, jaké pořídit díly, abys mohl/a postavit přesně tu stavbu, která se ti zrovna na fotce líbí. Takže jednoduše skočíš sem a vybereš si přesně tu sadu dílů, která tě nadchne. Jedním klikem tak dostaneš balíček všech dílů, které pro konkrétní stavby té které sady potřebuješ. Chceš postavit domeček? Máš ho mít. A nemusíš ztrácet čas přemýšlením nad tím, kolik čeho potřebuješ.

pikler2

Čím víc se ale s Faberem sžiješ, tím víc tě bude lákat stavět nové stavby a kombinovat všechno možné tak, abys dětem připravil/a každou chvíli něco nového. Chceš svoje stavby vyladit novými díly? Ale nechce se ti nad jejich výběrem dumat? Nevadí. My ti to naservírujeme až pod nos. Dali jsme hlavy dohromady a připravili konfigurátor Faberpoint, který ti ušetří spoustu času. Přihlásíš se, naklikáš díly, které doma máš, a pak už necháš konfigurátor přemýšlet za tebe. Líbí se ti nějaká stavba? Faberpoint ti ukáže, které spojky potřebuješ… a jako bonus ti spočítá, kolik tě jejich pořízení bude stát. S tímhle pomocníkem už nebudeš nikdy tápat a budeš sázet nové stavby bez mrknutí oka.

Tak do toho skoč po hlavě a vyzkoušej ho! Už se na tebe těší!

Jo, a nezapomeň nám dát zpětnou vazbu, ať víme, jak se ti s ním pracuje. ;-)

faberpoint

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení